Naudingiausiųjų aštuntosios ULEB taurės savaitės žaidėjų tarpe – trys krepšininkai iš Pabaltijo. Pirmąją vietą užėmė latvis Kristapas Valteris, trečias pagal naudingumą liko Darjušas Lavrinovičius, penktasis sąraše – Saulius Štombergas.

Naudingas Valterio žaidimas atvedė Undinės „Snaidero“ ekipą į sunkią pergalę prieš Vroclovo „Anwil“ (88:84). Latvis per 37 žaidimo minutes surinko 36 taškus (4/5 dvitaškių, 8/12 tritaškių, 4/5 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas, perėmė 2 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus. Jo naudingumas šią savaitę aukščiausias – 41 balas.

Jacksonas Vromanas per 31 minutę surinko 28 taškus (13/22 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, po tris kartus kamuolį perėmė ir tiksliai asistavo komandos draugams, išprovokavo 5 varžovų pražangas, tačiau to neužteko, kad „Gran Canaria“ švęstų pergalę prieš „SLUC Basket“ (71:76). Amerikiečio naudingumas įvertintas 40 balų.

Lavrinovičius prie Kazanės „Uniks“ pergalės prieš Bošo „EiffelTowers“ per 33 žaidimo minutes prisidėjo 24 taškais (6/7 dvitaškių, 3/5 dvitaškių, 3/4 baudų), 9 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, 7 išprovokuotomis pražangomis, 3 perimtais kamuoliais bei vienu blokuotu metimu. Surinkęs 38 naudingumo balus lietuvis užėmė trečiąją vietą naudingiausiųjų tarpe.

Jeruzalės „Hapoel“ iškovojo nesunkią pergalę prieš Sofijos „Lukoil Akademik“ ir pagrindinis žydų vedlys į pergalę buvo Mario Austinas. Krepšininkas per 37 minutes surinko 23 taškus (11/14 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, po 2 kartus perėmė bei tiksliai perdavė kamuolį komandos draugams, blokavo vieną varžovų metimą, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

Štombergas dar kartą buvo rezultatyviausias „Uniks“ gretose. Per 36 minutes lietuvis surinko 25 taškus (7/10 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, išprovokavo 5 varžovų pražangas, du kartus tiksliai kamuolį perdavė komandos draugams, kartą kamuolį perėmė ir surinkęs 33 naudingumo balus naudingiausiųjų savaitės žaidėjų sąraše užėmė penktąją vietą.