Vilniaus TEO krepšininkės atsirevanšavo Šoprono „MKB Euroleasing“ ekipai už pralaimėjimą per pirmajame moterų Eurolygos rate vykusias rungtynes. Namie žaidusios vilnietės įveikė vengres 65:60 (15:16, 23:9, 9:9, 18:26), tačiau dėl pergalės 85:76 per pirmąjį mačą antroje A grupės turnyro lentelės vietoje liko „MKB Euroleasing" krepšininkės.

Penktąją pergalę vilnietėms lėmė puikiai gynyboje sužaistas antrasis mačo ketvirtis. Per pirmąsias septynias jo minutes vengrės buvo pelniusios vos 4 taškus. Tuo tarpu vilnietės per tą patį laiką surinko 18 taškų ir įgijo net 13 taškų pranašumą (33:20).

Sėkmingai gindamosios nuo varžovių atakų TEO krepšininkės įgytą pranašumą išlaikė iki trečiojo kėlinio pabaigos, tačiau paskutinę 10 minučių atkarpą „MKB Euroleasing“ ekipa pradėjo pelnydama 10 taškų be atsako ir sušvelnindama skirtumą iki 3 (44:47) taškų.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 minutes dvitaškį ir baudos metimą pataikiusi Šoprono ekipos vidurio puolėja Ivana Matovič išlygino rezultatą (49:49). Po Ebony Hoffman ir Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės baudų aikštės šeimininkėms buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą (55:51), tačiau dvi atakas rezultatyviai baigusios vengrės išlygino rezultatą (55:55).

Likus žaisti pusantros minutės vengrės baudos metimu persvėrė rezultatą (58:57), tačiau du taškus ir baudos metimą pataikiusi Sandra Valužytė išvedė TEO į priekį (60:58). Netrukus Valužytė baudos metimu padidino TEO pranašumą iki 3 (61:58), o lemiamą tašką iki rungtynių pabaigos likus 34 sekundėms padėjo Štreimikytė-Virbickienė – ji pelnė 2 taškus ir baudos metimą, po kurio TEO persvara siekė 6 taškus (64:58).

TEO: Jurgita Štreimikytė 20 taškų (8 atk. kam.), Sandra Valužytė 17, Ebony Hoffman 13, Katie Douglas 7, Rima Valentienė 5.

„MKB Euroleasing“: Ivana Matovič 14 taškų, Olexandra Gorbunova 13, Albina Branzova 12.