Aštuntąją pergalę Eurolygos turnyro A grupėje iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai, Rusijos sostinėje Maskvoje privertę pasiduoti vietos „Dinamo“ ekipą 82:78 (23:19, 21:19, 15:15, 23:25).

Šis pralaimėjimas maskviečiams buvo pirmasis namų aikštelėje – iki šiol „Dinamo“ buvo laimėję visas ketverias Maskvoje žaistas Eurolygos rungtynes.

„Dinamo“ priešinosi visas 40 minučių ir iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei vienai minutei rusai dar buvo priekyje (74:72). „Tau Ceramica“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „Dinamo“ suklydo, o ispanai į priešininkų klaidą atsakė taikliu tritaškiu – 75-74.

Jau kitoje atakoje Sergejaus Monia metimas tikslo nepasiekė, o prie baudų metimo linijos stojęs Tiago Spiltteris pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, po antrojo pats atkovojo kamuolį, o netrukus du baudos metimus realizavęs Igoris Rakočevičius ispanų pranašumą padidino iki 4 taškų (78:74).

Per likusį laiką komandos dar spėjo apsikeisti sėkmingomis atakomis, tačiau rungtynių eigos „Dinamo“ jau nebepakeitė.

„Tau ceramica“: Luisas Scola 24, Serkanas Erdoganas 20, Igoris Rakočevičius 16, Pablo Prigioni 11.

„Dinamo“: Obinna Ekezie 16, Bojanas Popovičius 14, Travisas Hansenas 12, Sergejus Monia 12, Antonis Fotsis 12.