Tris lietuvius savo gretose turinti Vloclaveko "Anwil" penktosiose pusfinalio rungtynėse ketvirtą kartą 74:68 (16:23, 14:17, 27:18, 17:10) įveikė Varšuvos "Polonia Warbud" krepšininkus ir, laimėjusi seriją 4-1, pateko į Lenkijos vyrų krepšinio lygos (PLK) finalą.

Finale "Anwil" varžovas bus Sopoto "Prokom Trefl" ir Zgorzelečo "Turow" poros nugalėtojas, kuris gali paaiškėti jau ketvirtadienį (05.05). Serijoje iki keturių pergalių 3-1 pirmauja Sopoto komanda.

Nesėkmingai pradėję rungtynes savo aikštėje rungtyniavę Vloclaveko krepšininkai per pirmas 20 minučių įgijo 10 taškų deficitą 30:40. Tačiau po didžiosios pertraukos "Anwil" žaidėjai suaktyvino gynybą ir per ketvirtąjį varžovams leidę pelnyti tik 10 taškų, iškopė į turnyro finalą.

Sėkmingiausiai iš lietuvių sekėsi rungtyniauti 11 taškų pelniusiam (3/7 baudų, 4/6 dvitaškių) Tomui Nagiui. Krepšininkas per 13 minučių taip pat atkovojo 5 bei perėmė vieną kamuolį, blokavo varžovo metimą, tačiau taisykles pažeidė 4 sykius.

Gintaras Kadžiulis per 27 minutes į savo sąskaitą įsirašė 6 taškus (3/9 dvitaškių, 0/3 tritaškių), sugriebė 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei taisykles pažeidė 2 kartus.

Kęstutis Marčiulionis aikštėje pasirodęs nebuvo.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Joe Crispinas, pelnęs 22 taškus.

Pralaimėjusių ekipoje išsiskyrė Jeffas Nordgaardas, įmetęs 20 taškų. Otis Hillas (6 atkovoti kamuoliai) ir Lukas Koszarekas (5 atk. kam., 4 per. kam.) pridėjo po 15.