Svarbią pergalę kovodami dėl vietos kitame etape iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai. Jie išvykoje 84:73 (22:23, 19:15, 23:16, 20:19) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynę Le Mano „Sarthe Basket“ ekipą.

Iki šio susitikimo abi ekipos turėjo po 3 pergales ir dalijosi penktąja vieta – pozicija, kuri leidžia žaisti kitame etape. Po pergalės lenkai pagerino savo galimybes – tai buvo antroji „Prokom Trefl“ pergalė prieš Le Mano ekipą ir joms surinkus vienodą pergalių skaičių aukštesnę vietą užimtų Sopoto krepšininkai.

Po Tomo Masiulio taiklaus tolimo metimo trečiojo kėlinio pabaigoje „Prokom Trefl“ pirmąkart atitrūko dviženkliu skirtumu – 61:51 (28-ąją min.). Lemiamo kėlinio viduryje prancūzai sumažino atsilikimą iki 9 taškų (62:71), tačiau tuoj pat 6 taškus be atsako įmetę svečiai atitrūko 77:62 (37-ąją min.) ir nugalėtojas tapo aiškus.

Prie Lenkijos komandos pergalės 9 taškais (3/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių) prisidėjo Donatas Slanina. Per 24 minutes jis taip pat atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

Masiulis taip pat žaidė 24 minutes, per kurias surinko 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 triatškio). Puolėjas atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, tačiau 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Sarthe Basket“: Ericas Campbellas 13 taškų (9 atk. kam.), Nebojša Bogovačas ir Yannickas Bokolo (7 rez. perd.) po 11, Williamas Gregory 10.

„Prokom Trefl“: Huseyinas Besokas 18, Christianas Dalmau 13, Adamas Wojcikas ir Michaelas Andersenas po 11.