Sunkią pergalę Eurolygos turnyro C grupėje iškovojo Maskvos CSKA krepšininkai. Eurolygos čempionai trečiadienį po atkaklios kovos išvykoje įveikė Simono Serapino Salonikų „Aris“ ekipą 65:62 (13:14, 17:17, 21:14, 14:17).

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 3 minutes minimalią persvarą dar turėjo „Aris“ (58:57), tačiau tuomet CSKA pelnė 5 „sausus“ taškus ir persvėrė rezultatą (62:58). Netrukus po to „Aris“ sužaidė sėkmingą atkarpą 4:0, po kurios CSKA persvara siekė vos 2 taškus (62:60).

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis prie baudų metimo linijos stojusio Roberto Holdeno (CSKA) ranka sudrebėjo ir jis pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų, tuo suteikdamas šansą „Aris“ ekipai (65:62).

Visgi kamuolį po varžovų krepšiu sugriebęs Georgios Kalaitzis netrukus jį prarado ir paskandino „Aris“ viltis kovoti dėl pergalės.

Serapinas aikštelėje buvo vos 2 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvitaškio).

CSKA: Aleksejus Savrasenka 14, Trajanas Langdonas 13, Matjažas Smodišas 12.

„Aris“: Alexas Scalesas 17, Michaelis Wilkinsonas 11, Terrelas Castle'as 9.

Po pergalės CSKA lieka C grupės viršūnėje, per 9 rungtynes laimėjusi 8 kartus. Laipteliu žemiau – 7 pergales iškovojusi, tačiau maču mažiau žaidusi Barselonos „Winterthur“.

„Aris“ krepšininkai užima penktąją poziciją, laimėję 4 kartus per 9 susitikimus. Juos lenkia Po Ortezo „Elan Bearnais“ ekipa, taip pat laimėjusi 4 kartus, tačiau per 8 rungtynes.