Pagaliau išmainiusi Alleną Iversoną, Filadelfijos „76ers“ (5-19) ekipa dabar turėtų galvoti, kaip iškovoti pergalę. Šią naktį Lietuvos laiku Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) „76ers“ namie 93:101 nusileido Indianos „Pacers“ (14-13) ir patyrė dvyliktą nesėkmę iš eilės.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 1 minutę 40 sekundžių Stephenas Jacksonas pataikė dvitaškį ir padidino savo ekipos pranašumą iki 3 taškų (90:87). Kitoje atakoje jis vėl pelnė 2 taškus, o komandos persvara įtvirtino Jermaine‘as O‘Nealas, įmetęs 2 taškus iki susitikimo pabaigos likus 50 sekundžių.

Tai buvo septintosios „76ers” rungtynės be Iversono. Prieš dvi savaites gynėjas pasiprašė iškeičiamas ir prieš pora dienų Filadelfijos ekipa įvykdė šį jo prašymą – Iversonas iškeistas į Denverio „Nuggets“ krepšininkus Andre Millerį ir Joe Smithą.

Nė vienas iš naujokų dar nerungtyniavo, nes nespėjo atvykti Filadelfiją. Be to, „76ers“ gretose nerungtyniavo Chrisas Webberis, besigydantis traumą.

„Mums reikia šviežių kojų nuo atsarginių suolelio, – sakė „76ers“ puolėjas Andre Iguodala. – Rungtynių pabaigoje padarėme kelias mąstymo klaidas ir, manau, tai lėmė nuovargis“.

Indianapolio ekipai atstovaujantis Šarūnas Jasikevičius per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Pacers“: Jermaine‘as O‘Nealas 34 taškai (11 atkovotų kamuolių), Stephenas Jacksonas 25, Danny Grangeris 15.

„76ers“: Andre Iguodala ir Kyle‘as Korveris po 20, Samuelis Dalembertas (13 atk. kam.) ir Willie Greenas po 16.

76ers be iversono kaip karve ant ledo
2006-12-22
Ka cia pi*dysh ? normaliai tas Sharas suzhaide... 6 asistai ir 2 klaidos per 21 minute -akivaizdu,kad kamuolius skirste gerai ...tik taiklumas (per 6 metimus 5 tashkai) dar galetu but truputi geresnis