Vince’as Carteris priminė save ir padėjo Naujojo Džersio „Nets“ komandai švęsti pergalę po permainingos kovos. Praėjusią naktį namie „Nets“ ekipa 113:111 (29:28, 22:24, 27:19, 35:40) įveikė Klivlendo „Cavaliers“.

Per trejas rungtynes iki dvikovos su „Cavaliers“ Carteris pelnė atitinkamai 12, 12 ir 11 taškų. Tačiau į Klivlendo komandos krepšį įmetė 14 taškų vien per pirmąjį kėlinį, o per 10 paskutinių mačo sekundžių realizavo dvi baudas ir perėmė kamuolį, įtvirtindamas savo ekipos pergalę.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pustrečios minutės Carteris pelnė 30-ąjį tašką, o „Nets“ atitrūko 104:91. Tačiau LeBronas Jamesas, Damonas Jonesas bei Žydrūnas Ilgauskas padėjo svečiams priartėti iki 3 taškų (108:111) likus žaisti 11 sekundžių. Vis dėlto Carteris realizavo baudas ir perėmė kamuolį, palaidojęs svečių viltis.

Carteris buvo neabejotinas „Nets“ lyderis per lemiamas minutes. Iš paskutinių 14 pelnytų „Nets“ taškų 13 surinko būtent Carteris, kuris per paskutines 22 sekundes pataikė 6 baudų metimus.

„Cavaliers“ komandos negelbėjo sėkmingas Ilgausko žaidimas. Per 35 minutes vidurio puolėjas pelnė 18 taškų (7/14 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nets“: Vince‘as Carteris 38 taškai (10/18 metimų), Nenadas Krstičius 18, Richardas Jeffersonas 14, Jasonas Kiddas (8 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Jasonas Collinsas po 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (8 rez. perd.), Larry Hughesas 19, Žydrūnas Ilgauskas 18 (11 atk. kam.), Damonas Jonesas 14, Drew Goodenas 10 (9 atk. kam.).