Pergalę po atkaklios kovos iškovojo Simo Jasaičio Tel Avivo „Maccabi“ ekipa. Ji namie 85:83 (10:22, 24:19, 26:12, 25:30) palaužė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Svečiai rungtynes pradėję spurtu 18:3 pasiuntė Tel Avivo krepšininkus į nokdauną, iš kurio pastariesiems atsigauti pavyko tik prieš ilgąją pertrauką. Po dviejų Derricko Sharpo taškų iš solidžios „Partizan“ persvaros, buvo likę vos 2 taškai (35:33). Vis dėlto kėlinį spurtu 6:1 baigę svečiai nutolo (41:34).

Po ilgosios pertraukos „Maccabi“ krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir trečiojo kėlinio pabaigoje tris baudos metimus sumetęs Simas Jasaitis padidino savo komandos pranašumą iki 7 taškų (60:53).

Likus žaisti 11 sekundžių abi baudas pataikęs Urošas Tripkovičius sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (83:84). Netrukus serbas prasižengė prieš Jasaitį, tačiau iš dviejų baudų lietuvis pataikė tik vieną (85:83). Svečiai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Vanteego Cummingso tritaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams Jasaitis per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (0/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

„Maccabi“: Derrickas Sharpas 22 taškai, Nikola Vujčičius 15, Yžtamas Halperinas 14, Simas Jasaitis 11, Willas Bynumas 10.

„Partizan“: Predragas Drobnjakas 23 taškai (16 atk. kam.), Urošas Tripkovičius 20, Kosta Perovičius 12, Vanteego Cummingsas 10.