Trevizo „Benetton“ ekipa iškovojo šeštąją pergalę Eurolygoje, Barselonos „Winterthur“ įveikusi 68:67 (14:18, 23:16, 8:13, 23:20) ir įtvirtino savo pozicijas trečiojoje C grupės vietoje.

Dar 36 susitikimo minutę „Benetton“ priekyje buvo 9 taškais (63:54), tačiau tuomet „Winterthur“ sužaidė sėkmingą atkarpą (7:0), po kurios italų pranašumas sumažėjo iki pavojingų 2 taškų (63:61).

Paskutiniąją žaidimo minutę Jaka Lakovičius („Winterthur“), pataikęs abu baudos metimus išlygino rezultatą (67:67), tačiau jau kitoje atakoje Marko Mordente taikliu baudos metimu išvedė „Benetton“ į priekį (68:67).

Antrasis metimas skriejo pro šalį, o kamuolį sugriebęs Francisco Vazquezas netrukus jį prarado ir palaidojo „Winterthur“ viltis kovoti dėl pergalės.

„Benetton“: Nikolaos Zisis 21, Marco Mordente 17, Marcusas Goree 16.

„Winterthur“: Gianluca Basile 19, Jaka Lakovičius 13, Mario Kasunas 10.

O kur pradinges Navaro?? Ko jo statuose ner?