Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai neatsilaikė prieš Rytų konferencijos lyderius. Praėjusią naktį vykusiose NBA rungtynėse „Cavaliers“ namie 71:87 (24:22, 17:20, 14:15, 16:30) nusileido Detroito „Pistons“ komandai.

Ketvirtajame kėlinyje Chauncey Billupso vedama „Pistons“ komanda įrodė savo pranašumą. Po pirmų trijų kėlinių Billupsas savo sąskaitoje turėjo 1 taiklų metimą iš 9 bandymų. Tačiau per lemiamas minutes „Pistons“ gynėjas prabilo.

Per pirmas 3 minutes ir 2 sekundes ketvirtajame kėlinyje Billupsas pataikė tris metimus, iš kurių du – tritaškiai. Gynėjo vedama Detroito ekipa laimėjo atkarpą 14:3, atitrūko 71:58 ir nebeleido varžovams priartėti iki pavojingos ribos. Iš 17 taškų Billupsas 12 pelnė per lemiamą ketvirtį.

„Jie pamatė, kad aš nepataikiau, ir leido savo gynėjui kiek atsipalaiduoti, – po dvikovos tvirtino Billupsas. – Tuomet aš pradėjau atakuoti. Štai kaip aš žaidžiu“.

Tai buvo vos trečia „Cavaliers“ nesėkmė namie šį sezoną. Klivlendo krepšininkai namie laimėjo 11 susitikimų.

Klivlendo komandai Žydrūnas Ilgauskas per 30 minučių pelnė 16 taškų (7/13 dvitaškių, 2/2 baudų), po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 taškai (10 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 12, Larry Hughesas 12 (8 atk. kam.), Drew Goodenas 6.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 17 (10 rez. perd.), Tayshaunas Prince’as 16 (8 atk. kam.), Antonio McDyesas (11 atk. kam.), Richardas Hamiltonas ir Jasonas Maxiellas po 11, Nazras Mohammedas 10.

pastaruoju metu tokiu nesamoniu basketnews sutinku vis daugiau ir daugiau bisky zekit ka rasot :D
2006-12-22
Klivlendo komandai Žydrūnas Ilgauskas per 30 minučių pelnė 16 taškų
„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 taškai (10 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 12,
DUCHAI KO CE RASAT NESAMONS!!!
2006-12-22
+1
taip flegmiskai tie cavsai zaidzia, kad as be zodziu. 71 taskas per rungtynes ir kuo toliau tuo maziau vis pelno. kiausini snow reikia outint is komandos, nes tas tai didziausias stabdis. apskritai nieko gero tuose cavsuose nera. kazkas dar cia bando sakyt, kad goodenas vienas geriausiu nba pf, bet kad ji apzaidzia net ir atsarginiai kitos komandos zaidejai. hughesas grybauja kaip visad, niekad normaliai bent dvieju rungtyniu is eiles nesuzaidzia. jonesas ir marshallas tik tritaskius moka metyt, ir jei buna ju diena tai pataiko viena, o gynuboj yra visiski nuliai. ilgauskas stengiasi, bet letas yra ir letina komandos zaidima. gibsonas per jaunas dar tokiam lygiui. varejao snd taip grybavo, kad net sakycciau del jo ir pralaimejo, didesnio pravalo jau nebeimanoma padaryt, kai zmogus is po kases neimeta. treneris irgi protingas, laiko ji aisktelej, vietoj to, kad keistu i goodena. nu zodziu, kokia komanda, taip ir zaidzia. lebronui apie kazkoki mvp tiek pergaliu iskovojant, tai tik pasvajot, o apie ziedus, tai isvis.