Pasibaigus devintajam Eurolygos turui, Kauno „Žalgirio“ kapitonas Tanoka Beardas gali džiaugtis tik asmenine pergale – amerikietis pateko tarp 5 naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų. 26 taškus į „Eldo Basket“ krepšį įmetęs krepšininkas užėmė trečiąją-ketvirtąją vietą naudingiausiųjų sąraše, tačiau naudingo Beardo žaidimo „Žalgirio“ pergalei neužteko.

41 naudingumo balą surinkęs Stambulo „Efes Pilsen“ aukštaūgis Marcusas Haislipas ženkliai prisidėjo prie komandos pergalės prieš Kelno „RheinEnergie“ ekipą (91:76) ir buvo naudingiausias devintosios savaitės žaidėjas. Per 37 žaidimo minutes Haislipas surinko 33 taškus (9/10 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus, kartą perėmė kamuolį, dukart išprovokavo varžovų pražangas, tačiau suklydo ir prasižengė po kartą.

Antrasis naudingumo skalėje – 35 balus surinkęs Belgrado „Partizan“ krepšininkas Predragas Drobnjakas. Per 33 žaidimo minutes krepšininkas surinko 23 taškus (6/11 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 8/11 baudų), sugriebė 16 atšokusių kamuolių, išprovokavo 7 varžovų pražangas, po du kartus blokavo varžovų metimą, tiksliai asistavo komandos draugams ir perėmė kamuolį, suklydo tris kartus ir prasižengė dukart.

Trečiąją – ketvirtąją vietas dalinasi Tanoka Beardas ir Michaelis Wrightas („Elan Bearnais“). Jie surinko po 32 naudingumo balus.

Beardas aikštelėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 26 taškus (8/11 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/7 baudų), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, išprovokavo 7 varžovų pražangas, po kartą perėmė kamuolį bei asistavo komandos draugams, tačiau keturis kartus suklydo ir dėl pražangų limito aikštelę paliko anksčiau laiko.

Wrightas prie triuškinamos „Elan Bearnais“ pergalės per 33 minutes prisidėjo 19 pelnytų taškų (5/8 dvitaškių, 9/11 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 9 išprovokuotomis pražangomis, 2 rezultatyviais perdavimais bei vienu blokuotu metimu.

Naudingiausiųjų savaitės žaidėjų sąrašą užbaigė 15 taškų prie „Maccabi Elite“ pergalės prisidėjęs Nicola Vujčičius. Krepšininkas taip pat atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 5 varžovų metimus ir išprovokavo 4 varžovų pražangas. Jo naudingumas įvertintas 31 balu.

-1
Seni toki tik mest lauk reikia ir normalu C rast.. Meta per jis kas tik nori, net Edney per ji perskristu :D
2006-12-22
dabilai visai rasyt nemoka...sende te isvys kiekvienam straipsny rado klaidu
2006-12-22
-1
Per 37 žaidimo minutes Haislipas surinko 33 taškus (9/10 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 0/1 tritaškio), sitas geras :D
2006-12-22
jei nepastebit, jis nenuimineja kamuolio. jam jis vis i rankas ilekia. jis net pasokti i virsu nesugeba, ant tiek slunkis yra. vien puolime sedet gali visi, bet sugryzti ir apsiginti tai jis tikrai negali, matesi ir vakar kai pro ji kaip stovinti visi varzovai pasivaiksciodami praeidavo.
2006-12-22
-1
---> Camparis
o tu is vis apie kasi ka nors supranti?
ir isvis ne tanokasaka jis, o Serena Williams(Kanopa Barzda)
2006-12-22
Sutinku , kad jis imest gali, bet pe ji meta kas tik nori - tuscia vieta ...
Labiau ji noreciau matyt tarpe naudingiausiu ,o ant suoliuko, arba Amerikoj. Geriau tam Stimacui duotu lost, nors nauda butu kitais metais./
2006-12-22
+1
as tai noreciau visiem kritikuojantiem bearda dar kart paziuret rungtynes ir atkreipt demesi i ta atkarpa kai jo nebuvo aikstej... zalgiriui is kart patapo batai (kamuoli po kase nebuvo kam nuimt, puolime palaida bala)
2006-12-22
-1
NaBAs
tai ir sirg jai taip nori! bet deja vienintelis tanokakaska sugeba padaryti per kiekvienas varzybas ir aria kaip arklys!
2006-12-22
-1
JIs yra niekalas! Puolime as zinau daug tokiu ereliu kaip jis! Bet kas is jo jei gynyboje jis tik juodoji skyle! Tuoj pradesiu sirgt uz ryta jie bent jau meta visoky juoda bruda lauk(: