Staigmeną per Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynes pateikė Valmieros „Lačplėša alus" krepšininkai. Jie išvykoje po atkaklios kovos 87:84 (26:19, 17:16, 13:29, 31:20) įveikė „Šiaulių" komandą. Galimybę patekti į pirmąjį SEB BBL divizioną latviai buvo praradę dar prieš šios dienos rungtynes.

Sėkmingiau rungtynes pradėję aikštės šeimininkai pirmavo 6:1, 11:5, tačiau 9 taškus be atsako pelnę Valmieros ekipos žaidėjai persvėrė rezultatą (14:11) ir iniciatyvą išlaikė iki pirmojo ketvirčio pabaigos.

Antrajame ketvirtyje latviai toliau kontroliavo mačo eigą ir buvo įgiję 12 taškų pranašumą (35:23), tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai atkuto.

Jie ėmė sėkmingai gintis ir 3 su puse minutės neleido latviams pelnyti taškų. Patys per tą laiką surinkę net 15, šaiuliečiai panaikino deficitą ir išsiveržė į priekį (52:46). Baigiantis kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas buvo šoktelėjęs iki 10 (62:52) taškų, tačiau „Lačplėša alus" ekipa rankų nenuleido.

Likus žaisti 4 minutes ir 36 sekundes Sandis Amolinas dviem baudų metimais persvėrė rezultatą (73:71), o dar po kelių minučių jo komandos draugai padidino pranašumą iki 4 (82:78).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 9 sekundėms dvi baudas įmetęs Darius Pakamanis rezultatą išlygino (84:84), o dar po dviejų sekundžių varžovus neleistinai sustabdė Andrius Mažutis.

Prie baudų metimo linijos stojęs Edmundas Gabranas pataikė pirmąją baudą, o prametęs antrą metimą pats atkovojo kamuolį ir taikliu dvitaškiu įtvirtino penktąją „Lačplėša alus" ekipos pergalę SEB BBL.

„Šiauliams": Tadas Klimavičius 27 (13 atk. kam.), Darius Pakamanis 16, Arvydas Čepulis 9.

„Lačplėša alus": Martinas Berkis 20, Edgaras Rekis 19, Sandis Amolinas 16.

ne to tikejausi seis metais is siauliu jei kamandos nedestiprins tai gali atsisveikinti su LKL, ir BBL ketvirtuku.!
2006-12-23
Tai va ir islindo nulinis siauliu fizinis pasirengimas kai per pora savaiciu reikejo 6 rungtynes suzaist. Dabar dar pakamanio neteks o jei dar ne duok die koki Masiuli prarastu tai pataptu LKL autsaideriais.