Pralaimėjimu 2006 metus baigė Vilniaus „Sakalų" krepšininkai. Jie per Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionato rungtynes namie 63:75 (14:23, 17:12, 17:16, 15:24) turėjo pripažinti Rygos „Barons" ekipos pranašumą.

Devintąją nesėkmę per 12 rungtynių patyrę vilniečiai SEB BBL A grupėje liko paskutiniai. Tuo tarpu „Barons" ekipa A grupėje į priekį praleido tik „Žalgirį".

Nuo mačo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę latviai per pirmąsias penkias susitikimo minutes „Sakalams" leido pelnyti vos 2 taškus, patys per tą patį laiką pelnė 13 ir atitrūko.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai priartėjo iki 5 taškų (18:23) ir 3-7 taškų deficitą išlaikė iki didžiosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje latviams ir toliau nesisekė susigrąžinti dviženklės persvaros, o „Sakalų" krepšininkai pasivyti varžovų taip pat neįstengė.

Rungtynių baigtį „Barons" ekipa nulėmė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutes. Šešis taškus be atsako įmetę latviai įgijo 13 taškų pranašumą (68:55) ir išlaikė jį iki susitikimo pabaigos.

„Sakalams": Vytautas Šarakauskas 20, Martynas Gecevičius 11, Aidas Viskontas – 9.

„Barons": Curtisas Marshallas 32, Armandas Škelė 14, Edgaras Jeremanovas 8.