Ketvirtąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmenybėse iškovojo Kėdainių „Nevėžio" krepšininkai. Jie namie po atkaklios kovos 98:90 (25:25, 23:17, 17:22, 33:26) įveikė turnyrinės lentelės kaimynus – Algirdo Brazio treniruojamus Tartu „Rock" krepšininkus.

Visas rungtynes ekipos žaidė taškas į tašką, o pirmoje mačo dalyje nė vienai komandai nebuvo pavykę įgyti didesnės negu 6 taškų persvaros.

Trečiojo ketvirčio pradžioje tritaškį įmetęs Žydrūnas Stankus padidino „Nevėžio" pranašumą iki 9 (51:42), tačiau 4 taškus iš eilės pelnę estai sušvelnino skirtumą iki 5 (46:51). Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Tarmo Kikerpilas dviem baudų metimais išlygino rezultatą (58:58).

Įgyti lemiamą persvarą aikštės šeimininkams pavyko tik baigiantis ketvirtajam kėliniui. Iki jo pabaigos likus 4 minutėms rezultatas dar buvo lygus (82:82), tačiau 4 taškus pelnęs Valdas Kaukėnas ir 3 pridėjęs Audrius Mineikis iniciavo „Nevėžio" spurtą 7:0 (89:82).

Estai dar buvo priartėję iki 3 taškų (88:91), tačiau dvitaškį su bauda įmetęs Andrius Aleksandrovas įtvirtino „Nevėžio" pergalę.

Povilas Butkevičius pralaimėjusiems per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Nevėžis": Andrius Aleksandrovas 24, Valdas Kaukėnas 21 (6 atk. kam.), Audrius Mineikis 13 (7 atk. kam.), Žydrūnas Stankus 12, Tomas Rinkevičius 10.

„Rock": Martinas Muurseppas 18 (11 atk. kam.), Tarmo Kikerpillas 17, Gertas Kullamae 12, Tanelis Teinas 11 (5 rez. perd.).