Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyrą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionai pradėjo įspūdinga pergale. Vilniečiai namie net 130:56 (29:18, 37:8, 28:16, 36:14) sutriuškino Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionus sostinės „Akademijos-MRU" krepšininkus.

NKL pirmenybių nugalėtojai pajėgiausiai LKL ekipai priešinosi tik per pirmąjį ketvirtį (18:29), tačiau jau antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos ryto" ekipos žaidėjai spurtavo ir padidinę pranašumą ėmė triuškinti varžovus.

„Lietuvos ryto" ekipos legionieriui iš JAV Titusui Ivory šios rungtynės buvo paskutinės, vilkint LKL čempionų marškinėlius. Amerikietis abipusiu susitarimu palieka komandą, o jį Vilniaus ekipoje pakeis Darius Pakamanis.

Nugalėtojams Artūras Jomantas pelnė 31 tašką. Tomas Delininkaitis įmetė 27, Mindaugas Lukauskis – 23 taškus.