Septintąjį pralaimėjimą Ispanijos pirmenybėse (ACB) patyrė Mindaugo Timinsko Valensijos „Pamesa“ ekipa. Ji išvykoje po atkaklios kovos 77:79 (13:17, 24:16, 16:21, 24:25) pralaimėjo Granados „C.B. Granada“ krepšininkams.

Likus žaisti 3 sekundes ketvirtajame rungtynių kėlinyje, tritaškį pataikęs Rubenas Douglasas sumažino „Pamesa“ atsilikimą iki minimumo (77:78).

Valensijos krepšininkai po taiklaus komandos draugo metimo iškarto prasižengė, tačiau pataikęs pirmąjį baudos metimą Granados komandos žaidėjas Andrejus Cecile specialiai prametė antrąjį, taip nepalikdamas jokių šansų varžovams.

Pralaimėjusiems Timinskas per 35 aikštėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį prasižengė.

„Pamesa“: Mindaugas Timinskas 17 taškų, Vule Avdalovičius 12, Albertas Oliveris 13, Rubenas Douglasas 10.

„C.B. Granada“: Curtisas Borchardtas ir Roberto Gabini po 17 taškų, Juanas Jasenas 14.

Valensijos klubas, iškovojęs septynias pergales ir patyręs tiek pat pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima aštuntąją vietą. Tuo tarpu Granados krepšininkai, turintys šešias pergales ir aštuonias nesėkmes, žengia keturioliktoje turnyrinės lentelės vietoje.