Allenas Iversonas debiutavo Denverio „Nuggets“ komandoje surinkdamas 22 taškus, tačiau to pergalei nepakako. Praėjusią naktį namie Denverio klubas 96:101 (24:26, 21:26, 32:21, 19:28) nusileido Sakramento „Kings“ komandai.

Dvikova tarp „Nuggets“ ir „Kings“ buvo dviejų buvusių Filadelfijos „76ers“ komandos žaidėjų kova. Iversonas sužibo Denverio komandoje, o Johnas Salmonsas vedė į priekį Sakramento klubą. Salmonsas atliko pirmą trigubą dublį per karjerą, surinkęs 21 tašką, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Laimėti Sakramento klubui nesutrukdė prastas oras, dėl kurio į „Pepsi Center“ areną „Kings“ atvyko tik likus 90 minučių iki dvikovos pradžios. Maždaug tokiu pat metu Denverį pasiekė ir Iversonas. „Niekada neteko keliauti taip prastai“, – prisipažino „Kings“ treneris Ericas Musselmanas.

Iversonas rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Į aikštę įžengęs sužaidus 8 minutes ir 35 sekundes naujasis „Nuggets“ krepšininkas buvo sutiktas stovinčių sirgalių ovacijomis. Pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodęs gynėjas ant suolelio nebesėdo.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus 87:87, tačiau tada svečiai pelnė 6 taškus be atsako, atitrūko ir nebeišleido pergalės iš savo rankų.

Šios rungtynės buvo antrosios, kai lietuvis Linas Kleiza žaidė nuo susitikimo pradžios. Vis dėlto puolėjas sėkmingai nepasirodė – per 26 minutes Kleiza surinko 7 taškus (1/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

„Nuggets“: Earlas Boykinsas 25 taškai (9 rez. perd.), Allenas Iversonas 22 (10 rez. perd.), DerMarras Johnsonas 12, Reggie Evansas 10, Nene 8 (15 atk. kam.).

„Kings“: Johnas Salmonsas (11 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Bradas Milleris (14 atk. kam.) po 21, Kevinas Martinas 17, Shareefas Abdur-Rahimas 11.

Iversonas visai kitaip zais nuggets. Cia yra zaideju su kuriais glaima dalintis amuoliu o ir karlas manau imsis veiksmu jei iversonas prades malti suda ir zaisti vienas
2006-12-23
Kleiza nekaip pasirode..
2006-12-23
Iversonas sitose rungtynese buvo naudingas komandai isnaudojo daug progu daug pataike. ir buvo tikras izaidejas atliko 10 rez. perd. Manau jis da isizais. Juk cia tik 1 rungtynes beja paskaitykit kad jis tik likus mazdaug 90 min iki rungtyniu i komanda atvyko Iverson. Da jis pries tai turejo medicinine abziura praeit. pavargo zmogus...