Fynikso „Suns“ komandos 15 iš eilės laimėtų rungtynių serija – jau istorija. Praėjusią naktį įspūdingą pergalių seriją nutraukė Vašingtono „Wizards“. Per mažiau nei savaitę antrąkart pelnęs daugiau nei 50 taškų Gilbertas Arenasas padėjo „Wizards“ ekipai išvykoje po pratęsimo 144:139 (39:28, 25:30, 33:32, 30:37, 17:12) nugalėti „Suns“ žaidėjus.

Prieš penkias dienas į varžovų krepšį Arenasas įmetė 60 taškų ir pasiekė asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą. Šįsyk jis pelnė 54 taškus ir pataikė svarbų tritaškį iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 30,7 sekundės.

Nuo varžovo neatsiliko ir „Suns“ žaidėjas Steve‘as Nashas. Jis pelnė 42 taškus – daugiausiai per savo karjerą – ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o įžaidėjo vedama Fynikso ekipa panaikino turėtą 15 taškų deficitą.

Likus žaisti 20,9 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Arenasas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir išlygino rezultatą – 127:127. Per paskutinę ataką netaikliai krepšį iš toli atakavo Nashas, o kamuolį sugriebę Shawnas Marionas ir Amare‘as Stoudemire‘as taip pat nesugebėjo išplėšti pergalės.

Priešpaskutinę pratęsimo minutę rezultatas buvo lygus 134:134. Dvitaškį pataikė Caronas Butleris, o iš tolį įmetęs Arenasas įsmeigė vinį į „Suns“ karstą – 139:134. Per likus laiką varžovų pavyti „Suns“ nesugebėjo.

Dusyk iš eilės naudingiausiu Rytų konferencijos žaidėju pripažintas Arenasas nepamiršo praėjusios vasaros. Keliskart sėkmingai ataką baigęs „Wizards“ žaidėjas žvilgtelėjo į Jerry Colangelo, sėdintį tribūnose. Colangelo, kuris yra „Suns“ pirmininkas ir JAV rinktinės galva, atsisakė Arenaso paslaugų prieš pasaulio čempionatą.

„Suns“: Steve’as Nashas 42 taškai (7/10 dvitaškių, 7/15 tritaškių, 12 rez. perd.), Shawnas Marionas 28 (13 atk. kam.), Borisas Diaw (11 rez. perd.) ir Leandro Barbosa po 17, Amare‘as Stoudemire‘as 16 (11 atk. kam.), Kurtas Thomasas 10.

„Wizards“: Gilbertas Arenasas 54 (15/25 dvitaškių, 6/12 tritaškių), Caronas Butleris 34 (10 atk. kam.), DeShawnas Stevensonas 18, Antawnas Jamisonas 15 (12 atk. kam.), Brendonas Haywoodas 14 (12 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (12)
Arenas beweik tas pats kas Kobe wienas taskus krato ir keliasi sawo statusa..kiti komandos nariai kaip ir nustumti...manau tai negali ilgai testis!