Sunkią pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojami Brėmerhafeno „Eisbaren“ krepšininkai. Jie išvykoje po pratęsimo 77:75 (13:19, 14:17, 13:18, 25:11, 12:10) palaužė Paderborno „Basket“ ekipą.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 34 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytas Danelius per 13 aikštėje praleistų minučių surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, bet sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Eisbaren“ ekipa, iškovojusi devynias pergales ir patyrusi penkis pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje žengia ketvirtoje vietoje.

•

Kitose penktadienio (12.22) rungtynėse nesėkmę patyrė Povilo Čukino Liudvigsburgo „EnBW“ ekipa. Ji savo aikštelėje 76:87 (19:23, 12:21, 19:15, 26:28) nusileido Leverkuzeno „Bayer Giants“ krepšininkams.

Čukinas per 30 aikštėje praleistų minučių pelnė 15 taškų (6/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Liudvigsburgo ekipa, iškovojusi vienuolika pergalių ir patyrusi tris nesėkmes, nukrito į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.