„Panevėžio" krepšininkai patyrė dar vieną nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionate. Panevėžiečiai šeštadienį namie po atkaklios kovos 69:78 (23:13, 19:23, 22:25, 5:17) turėjo pripažinti Ramūno Butauto treniruojamų „ASK Riga" krepšininkų pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvę panevėžiečiai palūžo per ketvirtąjį mačo kėlinį. Jam prasidėjus aikštės šeimininkai dar turėjo 2 taškų pranašumą, tačiau beveik 6 minutėms geležine gynyba „Panevėžį" supančioję latviai pelnė 14 taškų be atsako ir įgijo 12 taškų pranašumą.

Antrojo ketvirčio pradžioje po Pauliaus Staškūno tritaškio „Panevėžio" krepšininkai buvo įgiję net 15 taškų persvarą, tačiau pakiliai žaidę latviai baigiantis mačui varžovus pasivijo.

Tai buvo aštuntoji „Panevėžio" nesėkmė per 11 SEB BBL mačų. Tuo tarpu Rygos ekipa šventė 10 pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Steponas Babrauskas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 sykius prasižengė.

Martynas Andriukaitis „ASK Riga" komandai per 14 minučių pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, tačiau rungtynes baigė dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

„Panevėžiui": Gintautas Vileita 22 (7 atk. kam.), Paulius Počiuipa 12, Tomas Gaidamavičius 11 (5 rez. perd.).

„ASK Riga": Raitis Grafas 15 (9 atk. kam.), Sandis Valteris 13, Curtisas Millage'as 12,  Steponas Babrauskas 11, Martynas Andriukaitis 10.