LeBronas Jamesas per ketvirtą kėlinį vienas pats pelnė daugiau taškų nei visa Orlando „Magic“ (17-12) komanda, ir jo vedami Klivlendo „Cavaliers“ (15-11) nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją, laimėdami 86:83 (21:25, 19:19, 22:21, 24:18).

Tris ketvirčius tūnojęs komandos draugų šešėlyje, Jamesas visus savo sugebėjimus pademonstravo paskutiniajame kėlinuke. Per jį „Cavaliers“ atstovas pelnė 19 taškų – vienu daugiau už visą „Magic“ komandą – ir pataikė 8 metimus iš 10.

„Pagalvojau, kad nežaisime iki trečiadienio, todėl tektų Kalėdas praleisti su pralaimėjimu. Visąlaik norisi prieš šventes sužaisti pergalingai“, – tikino Jamesas.

Jo tritaškis ketvirtajame kėlinyje išvedė „Cavs“ į priekį (75:73) ir daugiau šiose rungtynėse šeimininkai nebeatsilikinėjo. Po šešių iš eilės jo taškų skirtumas šoktelėjo iki 4 taškų (81:77), o viskas išsisprendė likus žaisti kiek mažiau nei 30 sekundžių, kai Jamesas pataikė dar vieną tritaškį ir padidino skirtumą iki 7 taškų – 84:77.

Geriausias rungtynes šį sezoną sužaidė Klivlendo ekipos „centras“ Žydrūnas Ilgauskas. Jis pelnė 22 taškus, iš jų 18 – per pirmą rungtynių dalį, pataikydamas 8 dvitaškius iš 20 ir 6 baudas iš 7. Ilgauskas taip pat atkovojo 10 kamuolių, blokavo metimą, perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai, Žydrūnas Ilgauskas 22 (10 atkovotų kamuolių), Drew Goodenas 14 (12 atk. kam.).

„Magic“: Dwightas Howardas 17 (13 atk. kam.), Grantas Hillas 15, Trevoras Ariza 13, Keyonas Doolingas 11, Carlosas Arroyo 10.

Ilgas pavare. Bent vienas lietuvis stengiasi . bet galejo ir geriau juk per pirma rungtyniu dali is 20 mestu dvitaskiu tik 8 pataike tai jau cia ne blogiausias bet ir ne is geriausiu rezultatu
2006-12-24
Pasistenge ilgas per pirma puse. O per 4 kelini jamesas savo show pradejo :)
2006-12-24
maladec Ilgas :}
2006-12-24
+1
SN
Gali buti kad pateks i al starus su tokiu zaidimu :)
2006-12-24
-1
Saunuolis ILgai tave irgi su sventem :D
2006-12-24
+2
viskas pasikeite po to kai treneris brown prisipazino, kad per big-z visiskai nezaidezia. dabar matom to pokalbio rezultata.