Sunkią pergalę atrankos į kitų metų Europos čempionatą turnyre iškovojo B grupėje Lietuvos moterų rinktinei ant kulnų minanti Didžiosios Britanijos nacionalinė ekipa, kuri svečiuose tik per pratęsimą 74:70 (16:20, 8:13, 18:14, 18:13, 14:10) palaužė Belgijos krepšininkių pasipriešinimą.

Sekmadienį Belgijos nacionalinė komanda atsakomajame susitikime Kėdainiuose susikaus su lietuvėmis, kurios pirmajame tarpusavio susitikime išvykoje 77:67 įrodė pranašumą prieš belges.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 28 sekundes, bričių deficitas siekė penkis taškus, tačiau tada Temitope Fagbenle surinko tris taškus paeiliui, Rachael Vanderwal realizavo baudų metimus ir išplėšė pratęsimą (60:60).

Pratęsimo pabaigoje penkis taškus iš eilės pelniusios viešnios atitrūko, o Didžiosios Britanijos nacionalinės komandos pergalę įtvirtino nesustabdomai rungtyniavusi Fagbenle.

Belgijos moterų rinktinė: Sofie Hendrickx 15 (8 atk. kam.), Noemie Mayombo 15, Laurence Van Melderen 9, Antonia Delaere 8, Manon Grzesinski 8.

Didžiosios Britanijos moterų rinktinė: Temitope Fagbenle 26 (11 atk. kam.), Stefanie Collins 14, Rachael Vanderwal 13, Stephanie Gandy 12.