Be penkių krepšininkų rungtyniavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ pratęsė pergalių seriją SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL). Trečiadienį Kaune vilniečiai 88:59 (25:20, 25:17, 25:8, 13:14) įveikė vieną pirmenybių autsaiderių „Atletą“.

Nors po traumos į aikštę grįžo pagrindinis „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Robertas Štelmaheris, Vilniaus klubas turėjo verstis itin mažomis pajėgomis.

Dėl traumų nerungtyniavo Tomas Delininkaitis, Andrius Šležas bei Marijonas Petravičius, o dėl dukters gimimo laisvadienis suteiktas buvo Matthew Nielsenui. Naujasis „Lietuvos ryto“ žaidėjas Kareemas Rushas dar nespėjo prisijungti prie komandos ir Kaune nepasirodė.

Nors „Atletas“ žaidė be rezultatyviausio lygos krepšininko Dariaus Lukmino, pirmąjį kėlinį šeimininkai diktavo tempą. Vis dėlto vėliau „Atletas“ palūžo ir patyrė nesėkmę, tačiau kur kas menkesnę nei per pirmas tarpusavio rungtynes. Šių ekipų dvikovą Vilniuje spalį „Lietuvos rytas“ įveikė „Atletą“ net 84 taškų skirtumu.

„Atletui": Valdas Dabkus 16, Singaras Tribė 12, Remigijus Trakimas 12.

„Lietuvos rytui": Joao Paolo Batista 29 (12 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 14, Darius Pakamanis 11, Janis Blūmas 10.

Daugiausiai taškų - net 29 - nugalėtojams surinko brazilas Joao Paolo Batista, taip pat atkovojęs 12 kamuolių. Mindaugas Lukauskis pelnė 14, o po pertraukos į komandą sugrįžęs Darius Pakamanis į "Atleto" krepšį įmetė 11 taškų.
kiek zinau
2006-12-27
-2
"Lietuvos ryto" gretose debiutavo savaitgalį sutartį su klubu pasirašęs 18-metis gynėjas Martynas Gecevičius. Snaiperis per 15 min. pelnė 2 taškus.
Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Valdas Dabkus (16 tšk.), Remigijus Dabkus ir Singaras Tribė (po 12).