Niujorko „Knicks“ (13-18) tampa visai kitokia komanda, kai žaidžiamas pratęsimas. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse šią naktį „Knicks“ 151:145 (28:29, 33:31, 27:29, 28:27, 6:6, 15:15, 14:8) po trijų pratęsimų įveikė Rytų konferencijoje pirmaujančią Detroito „Pistons“ (18-9).

Tai buvo jau ketvirtos „Knicks“ rungtynės šį sezoną, kurioms neužteko pagrindinio rungtynių laiko, ir visus keturis mačus Niujorko ekipa laimėjo. Be to, tai buvo trečios „Knicks“ rungtynės šiais kalendoriniais metais, kurioms prireikė trijų pratęsimų, ir visas tris dvikovas „Knicks“ taip pat laimėjo.

Sausio 2 d. „Knicks“ po trijų pratęsimų palaužė Fynikso „Suns“, lapkričio 1 d. pirmosiose sezono rungtynėse taip pat po trijų pratęsimų įveikė Memfio „Grizzlies“, o dabar palaužė ir „Pistons“.

„Nenorime, kad treneris gautų širdies smūgį, bet jau įrodėme, kad galime laimėti tokiose situacijose“, – sakė „Knicks“ gynėjas Jamalas Crawfordas.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Knicks“ pirmavo 116:113, kai Carlosas Delfino pataikė tritaškį ir likus žaisti 5 sekundes rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką „Knicks“ nebesurengė rezultatyvios atakos ir komandos žaidė pirmąjį pratęsimą.

Po nerezultatyvaus pirmojo pratęsimo emocijos virė antrajame. Richardas Hamiltonas pelnė 8 taškus iš eilės ir likus žaisti 12 sekundžių „Pistons“ pirmavo 136:132. Tačiau Crawfordas pelnė 2 taškus su pražanga, o Chauncey Billupsas pataikė tik vieną baudą ir „Knicks“ paskutinę sekundę išlygino rezultatą, kai Channingas Frye pataikė dvitaškį – 137:137.

Paskutiniame pratęsime jau nesulaikomas buvo Crawfordas, pelnęs 9 taškus, ir „Knicks“ šventė pergalę.

„Pistons“ neišgelbėjo nė rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Hamiltonas. Jis pelnė 51 tašką, pataikydamas 19 metimų iš 37.

„Knicks“: Stephonas Marbury 41 taškas, Eddy Curry 33, Jamalas Crawfordas 29 (11 rez. perd.), Channingas Frye 26, Davidas Lee 11 (13 atk. kam.).

„Pistons“: Richardas Hamiltonas 51, Nazras Mohammedas 18 (14 atk. kam.), Chauncey Billupsas 17, Carlosas Delfino 16, Antonio McDyessas 15 (10 atk. kam.), Tayshaunas Prince’as 13.