Trečią kartą per trejas rungtynes Denverio „Nuggets“ naujokas Allenas Iversonas atliko dvigubą dublį ir padėjo savo ekipai laimėti. Praėjusią naktį namie „Nuggets“ 112:98 (35:27, 25:29, 25:20, 27:22) nugalėjo Sietlo „SuperSonics“.

Iversonas trečiose rungtynėse su „Nuggets“ marškinėliais pelnė 44 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o Denverio komandos treneris George‘as Karlas iškovojo 800-ąją karjeros pergalę. Po susitikimo Karlui buvo įteikti marškinėliai su numeriu 800.

Trečiajame kėlinyje 13 taškų deficitą turėjusi Sietlo komanda sugebėjo jį sumažinti iki trijų taškų (76:79), tačiau kėlinio pabaigą pralaimėjo 0:6, o abejonių dėl nugalėtojo ketvirtajame kėlinyje neliko.

Nors buvo tikimasi, kad į komandą atvykus Iversonui „Nuggets“ namų rungtynės bus pilnutėlės, per dvikovą su „Sonics“ buvo užpildyta mažiau nei pusė vietų. Tai įvyko dėl dar vienos sniego audros Denveryje, tačiau mačas atidėtas nebuvo.

Gruodžio 20 dieną turėjusios vykti rungtynės Denveryje su Fynikso „Suns“ buvo atidėtos dėl sniego audros, tačiau šįkart NBA nusprendė nesiimti drastiškų veiksmų.

Denverio komandai atstovaujantis Linas Kleiza žaidė 15 minučių ir pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio) bei atkovojo 7 atšokusius kamuolius. Tačiau puolėjas prasižengė ir suklydo net po 5 kartus.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 44 taškai (17/29 metimų, 10 rez. perd., 9 kld.), Earlas Boykinsas 24, Reggie Evansas (18 atk. kam.) ir Yakhouba Diawara po 8.

„SuperSonics“: Damienas Wilkinsas 26, Luke’as Ridnouras 16, Earlas Watsonas 15, Johanas Petro 11.

wot IVERSONA i lkl taj jisaj cia per rungtynes 40-50 tsk o 90tsk
2006-12-29
-4
Nors ir diskvalifikuoti auksti zaidejai bet Kleiza gauna zaist panasiai kaip ir pries tas mustynes..
2006-12-29
+1
5 klaidos , 5 prazhangos ir 7 reboundai per 15 minuciu - zhveris :)
Panashu,kad Kleizius turejo planu pavaryt per shias rungtynes ,taciau dar neatranda savojo zhaidimo Linas ,bet shiaip - shi patirtis jam isheis i gera ;)