Įspūdingą pergalę NCAA pirmenybėse iškovojo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“ ekipa, 101:27 (65:13, 36:14) sutriuškinusi „Grambling State Tigers“. Kavaliauskas per 15 minučių pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei triskart prasižengė.

Naudingas Laimio Kisieliaus žaidimas padėjo „William & Mary Tribe“ komandai iškovoti šeštą pergalę per 10 rungtynių. „Tribe“ 72:67 įveikė „Hampton Pirates“, o puolėjas iš Lietuvos per 31 minutę pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit., 8/12 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Vos antrą nesėkmę per 11 rungtynių patyrė „Southern Methodist Mustangs“, 42:69 turėję pripažinti „Oklahoma Sooners“ pranašumą. Pralaimėtojų gretose Donatas Račkauskas rungtyniavo nuo pirmųjų mačo akimirkų ir per 30 minučių pelnė 10 taškų (5/14 dvit., 0/1 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę šventė „Virginia Cavaliers“, 91:70 neturėjusi vargo su „American Eagles“. Nugalėtojams Laurynas Mikalauskas per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 3/3 baudų), perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

Dvikovą starto pradėjęs „Eagles“ vidurio puolėjas Paulius Joneliūnas per 25 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Linas Lekavičius taip pat rungtyniavo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jų komandos draugas Arvydas Eitutavičius per 19 minučių pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit., 2/3 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir prarado po kamuolį.

Kitoje „lietuviškų“ komandų dvikovoje „Hofstra Pride“ 65:63 palaužė „Saint Joseph‘s Hawks“.

Nugalėtojams Žygis Šeštokas per 38 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

„Hawks“ ekipai Arvydas Lidžius per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.).

Triuškinamą pergalę šventė Tomo Janušausko „Austin Peay Governors“, 83:50 sutriuškinę „Marian Knights“. Janušauskas per 6 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Ketvirtą pergalę keturioliktose rungtynėse iškovojo „Pepperdine Waves“, 90:83 įveikę „Binghampton Bearcats“. Nugalėtojams Tomas Pranciliauskas per 15 minučių pelnė 2 taškus (0/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Atrinkti (0) Visi (4)
tinkis_vinkis nesiparink... kiekvieno kaimiecio nesuminesi... ir taip jau nemazai luzeriu prirase is rajonu suvaziavusiu i us zaist ;)
2006-12-29
-1
per rungtynes imesti tik 27taskai cia tai rekordas.!
2006-12-29
"Dramatišką pergalę po pratęsimo šventė „Saint John‘s Red Storm“, 45:44 palaužusi „Boston University Terriers“. Nugalėtojų gretose Tomas Jasiulionis rungtyniavo starto penkete ir per 34 minutes surinko 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, triskart suklydo ir 2 kartus prasižengė."
O kad už Bostoną žaidė gargždiškis Valdas Sirutis (20 minučių, 6 taškai (3/7 metimų), 6 atkovoti kamuoliai, 1 perimtas, 1 pražanga) užmiršote paminėt ???