Donyellas Marshallas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir Klivlendo „Cavaliers“ (17-11) atsilaikė prieš Milvokio „Bucks“ (15-15) spurtą ketvirtajame kėlinyje, įveikdami juos 109:99. Tai buvo pirma „Bucks“ nesėkmė po šešių pergalių iš eilės.

Trečiame kėlinyje „Cavaliers“ pranašumas buvo 21 taškas (71:50), tačiau dar ketvirčio pabaigoje „Bucks“ priartėjo iki 8 taškų – 79:71.

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui „Cavaliers“ bėdos dar labiau išaugo, kai Žydrūnas Ilgauskas ir Drew Goodenas gavo po penktąsias pražangas ir treneris, saugodamas juos nuo šeštosios, pasodino ant suolelio, pirmąkart šį sezoną į aikštę išleisdamas Dwayne'ą Jonesą.

Po Mo Williamso tritaškio komandas skyrė vos 3 taškai (89:86), tačiau remdamasi LeBronu Jamesu, Marshallu ir Larry Hughesu, Klivlendo ekipa spurtavo ir įgijo 9 taškų pranašumą – 100:91. Po septintojo Marshallo tritaškio skirtumas pasiekė 10 taškų (103:93) ir rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

Iš viso žaidęs 37 minutes, Marshallas pelnė 29 taškus, pataikydamas 7 tritaškius iš 10 ir atkovojo 10 kamuolių. Jo ankstesnis geriausias sezono pasirodymas – vos 13 taškų.

Ne itin sėkmingai šis mačas susiklostė Ilgauskui. Dėl pražangų jis rungtyniavo vos 22 minutes ir pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai, Donyellas Marshallas 29 (7/10 trit., 10 atk. kam.), Larry Hughesas 26, Drew Goodenas 14 (10 atk. kam.).

„Bucks“: Michaelas Reddas 24, Mo Williamsas 21, Rubenas Pattersonas 17 (10 atk. kam.), Charlie Villaneuva 15, Andrew Bogutas 12 (12 atk. kam.).

tai jie penkiese visus taskus sumete,ta trijule 87+14godenas+8ilgauskas =109 :DDDD