Kobe Bryantas pelnė 58 taškus, tačiau to nepakako, kad Los Andželo „Lakers“ (19-11) palaužtų Šarlotės „Bobcats“ (8-21). Pastaroji po trijų pratęsimų šventė pergalę 133:124 (18:30, 42:30, 26:25, 19:20, 8:8, 7:7, 13:4).

Bryantas išplėšė trečią pratęsimą, kai, pataikęs tritaškį likus žaisti 20 sekundžių, išlygino rezultatą 120:120. Tačiau dvi jo klaidos trečiajame pratęsime palaidojo visas „Lakers“ viltis.

Iš pradžių „Lakers“ gynėjas prasižengė prieš iš toli atakavusi Dereką Andersoną ir pastarasis pataikė visas baudas, padidindamas skirtumą iki 5 taškų – 129:124. Kitoje atakoje Bryantas gavo pražangą puolime – savo šeštąją šiose rungtynėse – ir buvo priverstas palikti aikštę.

Nors Bryantas nesutiko su abiem teisėjų sprendimais, krepšininkas per daug jų ir nekritikavo.

„Kvaili švilpukai. Mačiau, ką pasakė Kiddas, ir nenoriu, kad mano piniginė suplonėtų 20 tūkst. JAV dolerių“, – prisiminęs NBA nuobaudą „Nets“ įžaidėjui Jasonui Kiddui kalbėjo Bryantas.

Tai buvo trečios pagal rezultatyvumą Bryanto rungtynės jo karjeroje. Abejas prieš tai jis laimėjo – pelnęs 81 tašką prieš Toronto „Raptors“ ir 62 prieš Dalaso „Mavericks“. Iš viso jau net 14 kartų per savo karjerą Bryantas yra įmetęs daugiau nei 50 taškų.

„Bobcats“: Geraldas Wallace‘as 28 taškai, Mattas Carrollas 27, Emeka Okaforas (25 atk. kam.) ir Raymondas Feltonas (15 rez. perd.) po 22.

„Lakers“: Kobe Bryantas 58 (22/45 metimų), Luke‘as Waltonas 14, Smushas Parkeris 12, Kwame’as Brownas 11 (15 atk. kam., 5 blk.).

Brynat dar karta parode kad yra didziausias savanaudis , visa komanda mete 100 katu , o jis vienas 45
2006-12-30
Is kart matos, kur yra komanda - pas Bobcats 28, 27, 22 taskai, o pas Lakers 58 ir... 14 :)
2006-12-30
SN
jo cia abudu gerai paware
2006-12-30
o okaforas pasiautejo kowodamas kamuolius mldc kaip ir feltonas su rezultatywiais perdawimais