Šešeriose šios nakties NCAA rungtynėse į aikštę išbėgo krepšininkai iš Lietuvos. Jų gretose pasižymėjo vienintelis Valdas Vasylius, tačiau jo pasirodymo buvo maža, kad „Old Dominion Monarchs“ iškovotų pergalę – 65:71 nusileista „Winthrop Eagles“.

Dvikovą starto penkete pradėjęs ir 31 minutę rungtyniavęs Vasylius pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 0/6 trit., 6/12 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę iškovojo „Hofstra Pride“ ekipa, 63:51 įveikusi „Saint John‘s Red Storm“.

Nugalėtojų gretose Žygis Šeštokas rungtyniavo nuo pirmųjų mačo akimirkų ir per 37 minutes pelnė 9 taškus (3/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Arminas Urbutis per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Red Storm“ komandoje Tomas Jasiulionis per 2 minutes nepasižymėjo.

Kitoje „lietuviškų“ komandų akistatoje „Saint Joseph‘s Hawks“ 58:53 palaužė Boston University „Terriers“. Nugalėtojams Arvydas Lidžius per 4 minutes pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Pralaimėtojams Valdas Sirutis per 16 minučių pelnė 1 tašką (0/2 dvit., 0/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Šeštą pergalę vienuoliktose rungtynėse iškovojo „Rice Owls“, kuriai atstovauja Paulius Packevičius, 67:62 palaužę „West Carolina Catamounts“. Packevičius per 16 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą ir 5 kartus prasižengė.

Šeštą pralaimėjimą per 12 mačų patyrė „Hartford Hawks“, 71:81 turėję pripažinti „Canisius Golden Griffins“ persvarą. Pralaimėtojams Alexas Zimnickas per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo ir triskart prasižengė.

Aštuntą pergalę iškovojo „College of Charleston Cougars“, 68:46 sutriuškinę Radford Highlanders“. Nugalėtojams Tauras Skripkauskas per 2 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.).