Čikagos „Bulls“ anglas Luolas Dengas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o jo vedama Čikagos ekipa šeštadienį namie 103:96 (32:27, 24:26, 22:14, 25:29) nugalėjo Klivlendo „Cavaliers“. Šeštadienį 22-ąjį savo gimtadienį šventusiam LeBronui Jamesui varžovai dovanos neįteikė.

Pergalę šeimininkai iškovojo po įspūdingai sužaistos atkarpos antroje mačo dalyje. Larry Hughesas pataikė dvitaškį ir „Cavaliers“ pirmavo 67:60 likus žaisti 7 minutes ir 17 sekundžių iki trečiojo kėlinio pabaigos.

Tačiau per likusią kėlinio dalį svečiai nepelnė nė taško, o ledus pralaužti pavyko tik sužaidus pustrečios minutės ketvirtajame kėlinyje. Per šią atkarpą „Bulls“ surinko 24 taškus be atsako ir atitrūko 84:67.

Priešpaskutinę minutę „Cavaliers“ dar sugebėjo priartėti iki 92:96, tačiau šeimininkai atsakė rezultatyviomis atakomis, o taikliai krepšį atakuoti Klivlendo komandos žaidėjams nepavyko.

„Cavaliers“ nesugebėjo sulaikyti „Bulls“ aukštaūgio Dengo. Nepaisant to, kad žaidžia su traumuotu riešu, Dengas pelnė 32 taškus ir pasiekė karjeros rezultatyvumo rekordą. Anglas įspūdingai atakavo krepšį – tikslą pasiekė 15 dvitaškių metimų iš 19.

Prieš vieną geriausių lygos vidurio puolėjų Beną Wallace‘ą žaidęs lietuvis Žydrūnas Ilgauskas į varžovų krepšį per 31 minutę įmetė 14 taškų (6/13 dvitaškių, 2/2 baudų). Vidurio puolėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet 5 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Bulls“: Luolas Dengas 32 taškai, Benas Gordonas 21, P.J.Brownas 13 (10 atk. kam.), Malikas Allenas 10… Benas Wallace’as 2 (22 min., 2 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (9 atk. kam.), Larry Hughesas 15, Žydrūnas Ilgauskas 14, Donyellas Marshallas 12.

kazkaip Benas nepawaro,o dar "Prieš vieną geriausių lygos vidurio puolėjų Beną Wallace‘ą "...
2007-01-01
Magnum> nu kas is to, kad nusipirko? Jei investavo pinigu i Anglijos krepsinio komanda, nereiskia, kad Anglijos rinktine taps pajegesne... Neabejoju, kad uz tuos pinigus Towersai susipirktu uzsienieciu ir skintu pergales su legionieriais, tikrai ne anglais..
2006-12-31
-1
Magnum, kad nusipirko Towersus irgi buvau girdėjęs. bet niekur nemačiau oficialios info šituo klausimu. anyway, jei jis nuspręstų investuot į krepšinį, anglai turėtų rimtą komandą ir aišku iškart gautų vietą EL'e
2006-12-31
Ilgas šiemet stabiliai lošia, o ir gynyboje atrodo pluša, kad Wallace'as vos 2 taškeliai
2006-12-31
+1
ar tiesa, kad Abramovicius cia kazkada nusipirko Towers'us? Jei taip, tai ir be Dengo Anglu krepsinis atsigaus
2006-12-31
+1
nu kaip cia pasakius... ilgauskas padare bena??? :D:D:D o siaip ar taip, kalbant apie denga, grazu ziureti. nesulaukiu, kai pamatysiu ji zaidzianti anglijos rinktineje. idomu, kaip pasikeis anglu rezultatai...
2006-12-31
-1
Benas Wallace’as 2 (22 min., 2 atk. kam.) kazko perejus i kita komanda eme nesisekti
2006-12-31
+1
na benas pries ilga nieko neparode(2 reboundai), nors neaisku kaip su tom ilgo klaidom, nes rungtyniu nemaciau.
o buliu laukia, manau, puiki ateitis. dauguma zaideju jauni ir jau dabar zaidzia labai gerai: gordon, dengas, nacioni..