Banguotai rungtyniaujanti Indianos „Pacers“ dar kartą patvirtino, kad gali nugalėti lyderius, tačiau pralaimėti autsaideriams. Penktadienį išvykoje įveikė Rytų konferencijoje pirmaujančią Detroito „Pistons“ ekipą šeštadienį namie „Pacers“ neatsilaikė prieš Rytų konferencijos autsaiderius.

Iki praėjusios nakties susitikimo konferencijos dugne buvusi Šarlotės „Bobcats“ sugebėjo įveikti „Pacers“ 113:102 (29:25, 25:25, 25:27, 34:25). „Bobcats“ į priekį vedė lygos naujokas Adamas Morrisonas, sužaidęs rezultatyviausias karjeros rungtynes.

Atvykti į Indianą ir žaisti su „Pacers“ Šarlotės krepšininkams reikėjo praėjus mažiau nei 24 valandoms po to, kai „Bobcats“ iškovojo pergalę po trijų pratęsimų. Be to, tai buvo pirmasis kartas šį sezoną, kai „Bobcats“ laimėjo antras rungtynes paeiliui.

„Neabejotinai mes buvome pavargę, – po dvikovos teigė nugalėtojų lyderis Morrisonas. – Universitete vasarą kartais tekdavo žaisti penkerias rungtynes per dieną, taigi negalime turėti pasiteisinimų. Už tai mums ir moka“.

Morrisonas, kuris pelnė 30 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje, sulaukė svaraus komandos draugų indėlio. Emeka Okaforas surinko 19 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, o Raymondas Feltonas atliko net 19 rezultatyvių perdavimų – daugiausiai per karjerą.

Beveik pusę rungtynių „Pacers“ žaidė be pagrindinio trenerio Ricko Carlisle‘o. Likus žaisti 10 minučių ir 14 sekundžių iki trečiojo kėlinio pabaigos Carlisle‘as užsidirbo antrąją techninę pražangą ir buvo išvytas iš aikštės. Carlisle‘as priekaištavo arbitrams už techninę pražangą, kurią teisėjai po grubios pražangos skyrė „Pacers“ krepšininkui Stephenui Jacksonui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje į priekį 82:79 išviveržusi Indianos komanda praleido 7 taškus be atsako ir daugiau nebepirmavo. Skirtumą vis didinusi Šarlotės komanda po Morrisono tritaškio mačo pabaigoje atitrūko 101:92.

Šarūnas Jasikevičius šįkart aikštėje praleido 16 minučių ir į „Pacers“ taškų kraitį įdėjo 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio). Lietuvis taip pat atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

„Pacers“: Jermaine’as O’Nealas 27 (12 atk. kam.), Danny Grangeris 17, Jamaalas Tinsley 15, Stephenas Jacksonas 14, Alas Harringtonas 9.

„Bobcats“: Adamas Morrisonas 30, Emeka Okaforas 19 (14 atk. kam., 5 blk.), Mattas Carrollas 18, Raymondas Feltonas 10 (19 rez. perd.).

Okaforas tai zveris po krepsiais
2006-12-31
+1
to Coldman: Manau ne taip supratai tekso mintį...pridėjo 2 taškus prie Pacers taškų kraičio
2006-12-31
-1
jaska idejo? :DDDDD
2006-12-31
Žiauriai nestabiliai Paces lošia...sugeba vienose rungtynėse Pistons parkulpdyt, o kitose gauna nuo autsaiderių..Jasikevičius irgi nežiba jau kelintasavaitė..