Keturių iš eilės pralaimėjimų seriją NCAA pirmenybėse nutraukė Vovos Severovo „Oakland Golden Grizzlies“ ekipa, 88:78 palaužusi „Toledo Rockets“. Ketvirtakursis lietuvis buvo vienas geriausių savo komandoje.

Severovas mačą pradėjo starto penkete ir per 38 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 11/12 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Rezultatyvus Arvydo Eitutavičiaus žaidimas nepadėjo „American Eagles“ ekipai švęsti pergalės. Tris lietuvius savo gretose turinti „Eagles“ po pratęsimo 79:81 pralaimėjo „Longwood Lancers“.

Eitutavičius per 24 minutes pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 1/8 trit., 4/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Jo komandos draugai iš Lietuvos nebuvo tokie rezultatyvūs, nors rungtynes abu pradėjo starto penkete. Linas Lekavičius per 19 minučių pelnė 6 taškus (3/10 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 4 kartus suklydo.

Paulius Joneliūnas per 5 minutes taškų nepelnė, prametęs visus 3 dvitaškius, atkovojo 3 kamuolius ir kartą suklydo.

Rezultatyviausias rungtynes šį sezoną sužaidė Dominykas Kvedys, o jo „Sam Houston State Bearkats“ ekipa 86:55 įveikė „McMurry Indians“. 21 metų kaunietis per 10 minučių pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 3/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, po kartą prasižengė ir suklydo.

Dešimtą pergalę per 12 mačų iškovojo „Missouri Tigers“, 87:58 sutriuškinę „Southern University Tigers“. Nugalėtojams Vaidotas Volkus per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Trečią pralaimėjimą devintose rungtynėse patyrė „SMU Mustangs“, 76:80 turėję pripažinti „NC A&T Aggies“ persvarą. Pralaimėtojų gretose Donatas Račkauskas rungtyniavo starto penkete ir per 18 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 2/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

Nesėkmę patyrė ir Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Buccaneers“, 53:69 nusileidę „Auburn Tigers“. Devyniolikmetis vilnietis mačą pradėjo starto penkete ir per 37 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Trečią pergalę tryliktose rungtynėse iškovojo „The Citadel Bulldogs“, 113:59 sutriuškinę „Atlanta Christi“ komandą. Nugalėtojams Vytautas Valiulis per 17 minučių pelnė 4 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį bei 2 kartus suklydo.

Dešimtą pergalę per 13 rungtynių iškovojo „Utah State Aggies“, 65:49 įveikę „Cal State Baker Roadrunners“. Nugalėtojų gretose 4 minutes rungtyniavo Arvydas Vaitiekus ir per šį laiką jis atkovojo ir perėmė po kamuolį bei po kartą suklydo bei prasižengė.

Devintą pergalę tryliktose rungtynėse šventė „Long Beach State 49ers“, 74:61 palaužę „Manhattan Jaspers“. Nugalėtojų gretose Artūras Lazdauskas rungtyniavo 1 minutę, per kurią niekuo nepasižymėjo.