Net be savo komandos lyderio Dirko Nowitzki Dalaso „Mavericks“ žaidžia sunkiai sustabdomai. Praėjusią naktį Dalaso ekipa išvykoje 89:85 (20:24, 24:26, 19:19, 26:16) nugalėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkus ir iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės.

Dėl sinuso infekcijos rungtynes praleidusį Nowitzki pakeitė komandos draugai. Joshas Howardas pelnė 28 taškus ir atkovojo 17 atšokusių kamuolių, o Jasonas Terry surinko 21 tašką ir svariai prisidėjo prie sėkmingo komandos žaidimo ketvirtajame kėlinyje.

Likus žaisti pustrečios minutės „Nuggets“ buvo priekyje 82:81. Tačiau 6 taškus be atsako surinkę svečiai perėmė iniciatyvą ir nebepaleido jos iš rankų.

Pirmas rungtynes po traumos žaidė „Nuggets“ aukštaūgis Marcusas Camby. Dėl lūžusio piršto krepšininkas praleido ketverias rungtynes, tačiau grįžęs jis nesugebėjo padėti Denverio ekipai laimėti.

Vėl „Nuggets“ ekipoje blankiai žaidė Linas Kleiza. Per 26 minutes lietuvis surinko 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 28 (8 rez. perd., 7 per. kam.), Earlas Boykinsas 20, Eduardo Najera 14, Marcusas Camby 13 (13 atk. kam.).

„Mavericks“: Joshas Howardas 28 (17 atk. kam.), Jasonas Terry 21, Devinas Harrisas 16, Greggas Buckneris 11.

jei nuggets'ose butu visi zaideji lose tai butu laimeje uztektu tik anthony kad butu pergale. galim zavetis dwieju mazyliu zaidimu :)))