Augenijaus Vaškio Tartu "Rock" iškopė į Estijos krepšinio lygos finalą. Trečiosiose pusfinalio rungtynėse Tartu klubas įveikė Talino "Pirita BM" klubą 95:80 ir laimėjo pusfinalio seriją "sausu" rezultatu 3-0.

Šioje dvikovoje jau rungtyniavo tris dvikovas dėl diskvalifikacijos praleidęs A.Vaškys. Lietuvos tokios nuobaudos susilaukė už dalyvavimą muštynėse per pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes.

28 minutes ant parketo praleidęs A.Vaškys surinko 13 taškų (2/3 baudų, 4/5 dvitaškių, 1/6 tritaškių) ir atkovojo 3 kamuolius.

Talino klubui atstovaujantis Laimonas Čičinis aikštėje išbuvo taip pat 28 minutes ir pelnė 11 taškų (2/2 dvitaškių, 2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių) bei po krepšiais sugriebė 4 kamuolius.

Finale iki keturių pergalių "Rock" kovos su Talino "Ehitustööriist" klubu. Finalas prasidės gegužės 17-ąją Estijos sostinėje.