Tris kėlinius dominavusi gynyba buvo užmiršta ketvirtajame, tačiau tai nesutrukdė Klivlendo „Cavaliers“ (18-12) ekipai iškovoti pergalės. Eilinėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „Cavs“ savo aikštėje 82:78 (21:21, 12:19, 11:10, 38:28) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (23-9).

Po trijų ketvirčių „Cavaliers“ buvo pelniusi vos 44 taškus, tačiau per paskutinį kėlinuką jų puolimas buvo nesustabdomas. Larry Hughesas pataikė tris tritaškius, Damonas Jonesas visus savo 11 taškų surinko paskutiniame kėlinyje ir „Cavaliers“ išplėšė pergalę.

Tai buvo trečia iš eilės „kavalierių“ pergalė prieš „Spurs“.

„Kažkaip, kažkokiu būdu, mes nepasidavėme. Visi parodėme kovingumą ir teisingai laimėjome rungtynes“, – po mačo džiaugėsi „Cavaliers“ treneris Mike‘as Brownas.

Jo kolega „Spurs“ komandoje, Greggas Popovičius, buvo išvarytas iš rungtynių ketvirtajame kėlinyje už antrą techninę pražangą. Paskutines 6 dvikovos minutes komandai vadovavo P.J.Carlesimo.

Ne itin sėkmingai mačas susiklostė „Cavaliers“ vidurio puolėjui Žydrūnui Ilgauskui. Per 29 minutes jis pelnė 8 taškus (4/13 dvit.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 3 metimus, dukart suklydo ir tris kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 19, Larry Hughesas 18, Damonas Jonesas 11, Drew Goodenas 10.

„Spurs“: Tony Parkeris 26, Timas Duncanas 18 (15 atk. kam.).

kas cia per nesamone, "Ne itin sėkmingai mačas susiklostė „Cavaliers“ vidurio puolėjui Žydrūnui Ilgauskui. " ? negi ci ablogai er tokias nerezultatyvias rungtynes pelnyt 8 tsk ir atkovot net 13 kamuoliu ir 3 lokai??? biski pries rasant reiktu pagalvot, tas kad dvitaskiai nekrito dar nieko nereiskia