Kšyštofo Lavrinovičiaus Maskvos "Dinamo" laimėjo ir antrąsias Rusijos krepšinio Superlygos ketvirtfinalio rungtynes, namuose 66:64 (17:20, 18:11, 14:21, 17:12) įveikę Maskvos srities "Dinamo". Maskvos klubas serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

K.Lavrinovičius aikštėje išbuvo vos 8 minutes, per kurias spėjo pelnyti 4 taškus (2/3 dvitaškių), po krepšiu sugriebti du ir perimti vieną kamuolį.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose, kaip ir pirmose rungtynėse žaidė Mirsadas Turkčanas – 16 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai. Lazaros Papadopoulos pridėjo 13 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Maskvos regiono ekipos gretose pasižymėjo Nikita Morgunovas – 14 taškų. Sandis Buškevičius pridėjo 13, o Charlesas Kornegay – 11 taškų.

Giedriaus Gusto ir Artūro Masiulio Rostovo "Lokomotiv" antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse 62:82 (21:27, 13:12, 22:15, 21:13) nusileido Kazanės "Uniks". Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-1.

G.Gustas per 24 minutes surinko 6 taškus (3/6 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį. A.Masiulis nebuvo registruotas rungtynėms.

"Lokomotiv" klube pasižymėjo Gerardas Stevensonas, surinkęs 17 taškų. "Uniks" klubui Shammondas Williamsas pelnė 25.

Kitame ketvirtadienį vykusiame ketvirtfinalyje Chimkų "Chimki" 92:82 (24:20, 20:18, 20:28, 28:17) įveikė Sankt Peterburgo "Dinamo" ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1-0.

Šios ekipos praėjusią savaitę susitiko FIBA Europos lygos pusfinalyje ir tada pergalę šventė "Dinamo", vėliau triumfavęs ir finale.

Naudingiausiai Sankt Peterburgo komandoje, kurios antruoju treneriu dirba Kęstutis Kemzūra, žaidė buvęs žalgirietis Edas Cota. Įžaidėjas per 38 minutes pelnė 21 tašką, po krepšiu sugriebė 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Melvinas Bookeris pelnė 20, Oskaras Torresas ir Rubenas Wolkowyski – po 19 taškų.

2005-05-06 14:18
62:82 (21:27, 13:12, 22:15, 21:13)