Nenadas Krstičius turės galimybę iš naujo atsiskleisti Turkijoje
Nenadas Krstičius turės galimybę iš naujo atsiskleisti Turkijoje
Nuotr. AFP – Scanpix
Prieš mėnesį Stambulo „Anadolu Efes“ komandą papildęs Nenadas Krstičius apie savo buvusios ekipos trenerį atsiliepė neigiamai. Penktadienį savo 32-ąjį gimtadienį atšventęs serbas pastaruosius trejus metus rungtyniavo Maskvos CSKA klube.

Du iš šių trejų metų aukštaūgis dirbo su italu Ettore Messina, kuris po dar vieno fiasko Eurolygos finalo ketverto pusfinalyje nusprendė atsistatydinti.

Geriausias sezonas Senajame žemyne Krstičiui buvo 2011-2012 m., kuomet jis Eurolygoje vidutiniškai pelnydavo po 14,2 taško, atkovodavo po 5,5 kamuolio bei rinkdavo po 18,4 naudingumo balo.

Tačiau prie CSKA vairo Joną Kazlauską pakeitus E.Messinai jo vidurkiai krito ženkliai. Šį sezoną „centras“ rinkdavo vos po 9,6 taško bei atkovodavo po 3,2 kamuolio.

„Per pastaruosius dvejus metus panaudojau tik 50 proc. savo potencialo, – tvirtino Krstičius. – Pirmą kartą savo karjeroje žaidžiau sunkiuoju krašto puolėju, nes Messina to norėjo. Aš sutikau su šiuo treneriu sprendimu, nes esu profesionalas. Kaip bebūtų, žaidimas šioje pozicijoje išmušė mane iš vėžių. Messina mane žudė kaip žaidėją.“

Krstičius Stambule žais treniruojamas Dušano Ivkovičiaus, su kuriuo paskutinius šešerius metus dirbo Serbijos nacionalinėje komandoje.

Komentarai:
zirnisjau NBA jis buvo zluges. Thunders gretose neturejo jokios konkurencijos, bet ir tai jo minutes ribojo, nes jis visai nesigyne, nekovojo del kamuoliu..


Paprasčiausiai jis sukurtas ne NBA krepšinui. Jis sukurtas lėtam poziciniam Europos krepšiniui ir žinoma jo pagrindinė pozicija centras. Nenuostabu jog žaisdamas PF pozicijoj jis grybavo, tikrai Mesina nesugebėjo išnaudot viso jo potencialo, žlugdė Krističių.
2014-07-26
-2
Atsakyti
jau NBA jis buvo zluges. Thunders gretose neturejo jokios konkurencijos, bet ir tai jo minutes ribojo, nes jis visai nesigyne, nekovojo del kamuoliu..
2014-07-26
-8
Atsakyti
Anonimas
geda!
2014-07-26
-3
Atsakyti
Nu tikrai ne rusas jis,kaip rasot :D
2014-07-26
-1
Atsakyti
Krsticius ne rusas , o serbas , pataisykit.
2014-07-26
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.