Įspūdingu rezultatu baigėsi 2004-05 metų Latvijos krepšinio čempionato pusfinaliai. Kęstučio Šeštoko "Ventspils" ekipa pusfinalio seriją su Gulbenės "Bumerangs" klubu baigė triuškinančia pergale 118:64 (31:19, 42:12, 27:11, 18:22).

Antras rungtynes Gulbenėje 54 taškų skirtumu laimėjusi "Ventspils" ekipa iškopė į finalą. Pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių ji triumfavo 2-0.

Nors po pirmojo kėlinio ekipas skyrė 12 taškų, tai dar nebuvo riba, kurios pranašumu būtų patenkinti svečiai. Antrąjį ketvirtį "Ventspils" laimėjo net 30 taškų skirtumu ir susikrovė triuškinančią persvarą.

K.Šeštokas per 18 minučių surinko 8 taškus (4/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių) ir atkovojo 2 kamuolius.

Įspūdingai pasirodė Justinas Love'as. Jis per 21 minutę spėjo pelnyti 24 taškus (4/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 7/8 baudų metimų).

Finale, kuriame bus kovojama iki keturių pergalių, "Ventspils" susitiks su Mariaus Janišiaus Rygos "Barons" ekipa. Finalo serija startuoja gegužės 11 dieną.

2005-05-06 11:58