Vietą kitame etape užsitikrinusi Maskvos CSKA šventė dar vieną pergalę ir lieka C grupės viršūnėje. Savo sunkiai pralaužiama gynyba Rusijos klubas trečiadienį namie nokautavo Po Ortezo „Elan Bearnais“.

Nors Prancūzijos komanda šį sezoną vienintelė Eurolygoje įveikė CSKA, per atsakomąsias rungtynes Maskvos klubas daug vargo neturėjo ir šventė pergalę 78:58 (18:11, 12:9, 29:20, 19:18).

Rungtynes 7 taškais be atsako pradėjusi CSKA pirmavo visas rungtynes. Antrojo kėlinio pabaigoje maskviečiai buvo priekyje 26:19 ir tuomet laimėjo atkarpą 14:1, po kurios trečiojo kėlinio pradžioje atitrūko 36:20.

Per likusį laiką „Elan Bearnais“ deficitas vienaženklės ribos nebepasiekė ir CSKA šventė dar vieną pergalę. Nepaisant pralaimėjimo, Po Ortezo klubas išsaugojo galimybes pirmąkart nuo 2004 metų patekti į „Top 16“ etapą.

„Tai buvo mūsų pirmosios rungtynės po šventinės pertraukos. Džiaugiuosi, kad buvome susikaupę ir sėkmingai gynėmės bei išlaukėme galimybių užpulti varžovų krepšį, – tvirtino CSKA vyriausiasis treneris Ettore Messina. – Džiaugiuosi, kad komanda pademonstravo protingą ir puikų krepšinį. Visi žaidėjai buvo pasirengę ir fiziškai, ir psichologiškai".

„Elan Bearnais" komandos strategas Gordonas Herbertas džiaugėsi savo auklėtinių pastangomis, tačiau jas, pasak trenerio, nubraukė net 25 klaidos. „CSKA šiandien puikiai gynėsi ir visiškai „uždarė" mūsų lyderį Michaelį Wrightą. Pirmoje mačo pusėje rungtyniavome neblogai, tačiau trys – keturios trečiojo kėlinio minutės mums buvo lemiamos. CSKA atitrūko 15 taškų skirtumu", – sakė Herbertas.

CSKA: Davidas Vanterpoolas 16 taškų, Johnas Robertas Holdenas 13, Trajanas Langdonas 12, Matjažas Smodišas 9.

„Elan Bearnais“: Clintas Harrisonas 12, Ricardo Greeras 11, Michaelis Baueris 9.

Nors komandos krepšį iš dviejų taškų zonos atakavo vienodai taikliai, o iš toli prancūzai buvo netgi taiklesni, svečiai atakavo krepšį kur kas rečiau. „Elan Bearnais“ metė tik 20 dvitaškių, tuo tarpu varžovai – net 38. Iš toli abi komandos atakavo po 21 kartą.