Trečiąją pergalę ULEB Eurolygos turnyre iškovojo ir galimybę patekti į „Top-16" etapą išsaugojo Stambulo „Fenerbahce Ulker" krepšininkai. Jie namie 70:58 (18:11, 18:17, 21:18, 13:12) įveikė Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros treniruojamus Trevizo „Benetton" krepšininkus.

Iškovoję trečiąją pergalę turkai dar labiau komplikavo Kauno „Žalgirio" ekipos viltis pakilti iš C grupės turnyro lentelės dugno. Devintąją nesėkmę patyrę kauniečiai nuo septintąją vietą užimančios Neapolio „Eldo Basket" ekipos atsilieka dviem pergalėmis – tiek pat kiek ir nuo Stambulo ekipos.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkus į priekį vedė puikiai žaidęs Willie Solomonas. Per pirmąsias 10 minučių jis pelnė net 14 iš 18 savo taškų ir padėjo „Fenerbahce Ulker" įgyti 7 taškų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje po 7 iš eilės Marco Mordente taškų Trevizo krepšininkai priartėjo (22:24), tačiau netrukus turkai susigrąžino pranašumą ir saugią persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Fenerbahce Ulker": Kaspars Kambala 23 (8 atk. kam.), Willie Solomonas 18, Damiras Mrsičius 14.

„Benetton": Marco Mordente 15, Angelo Gigli 12, Spenceris Nelsonas 9 (5 rez. perd.).

Per vienuoliktojo ULEB Eurolygos turo rungtynes „Fenerbahce Ulker" Kaune susitiks su vietos „Žalgiriu", tačiau net pergalė kauniečiams neleis pakilti iš C grupės turnyro lentelės dugno.

che che che, nezinau kas raso tos straipsnius, bet zal jau neturi sansu 2 savaites. o cia dar nesamones, kad dar labiau komplikavosi galimybes pakilt is dugno :)) LOL