Valdas Vosylius tęsia sėkmingiausią savo sezoną NCAA pirmenybėse. Šią naktį Lietuvos laiku jis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jo „Old Dominion Monarchs“ šventė devintą pergalę per 13 rungtynių, 73:67 įveikdama „Northeastern Huskies“.

23-ejų metų klaipėdietis per 26 minutes pelnė 27 taškus (8/9 dvit., 1/2 trit., 8/9 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Šį sezoną ketvirtakursis 201 cm ūgio puolėjas per rungtynes vidutiniškai pelno 16,5 taško, atkovoja po 6 kamuolius, o krepšį atakuoja 52,5 proc. taiklumu.

Naudingas Laimio Kisieliaus žaidimas padėjo „William&Mary Tribe“ komandai 67:63 įveikti „George Mason Patriots“. 21-erių metų vilnietis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Pergalę po dviejų pratęsimų šventė tris lietuvius turinti „Hofstra Pride“ ekipa, 80:69 įveikdama „NC-Wilmington Seahawks“. Iš lietuvių rungtyniavo tik Žygis Šeštokas – per 38 minutes jis pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/6 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Devintą kartą per 12 rungtynių laimėjo „Virginia Cavaliers“ su Laurynu Mikalausku, 108:87 nugalėję „Gonzaga Bulldogs“. Mikalauskas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Triuškinančią pergalę iškovojo Arvydo Lidžiaus „St. Joseph‘s Hawks“, 89:41 nepalikę vilčių „Duquesne Dukes“. Lidžius per 11 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Pergalę šventė ir Tomo Jasiulionio „St. John‘s Red Storm“, 64:53 nugalėjęs „DePaul Blue Demons“. Dvidešimtmetis uteniškis mačą pradėjo starto penkete ir per 9 minutes surinko 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

MM13 cia pataise buvo straipsnio autoriai suklyde :)
2007-01-05
To DomXXL: deja 89:41... Cia truputi daugiau...:)
2007-01-04
-1
gerai Vaska pavare
2007-01-04
+1
Na visais sezonais budavo lietuviu, kurie puse velnio varydavo. Timinskas, Songaila, Kaukenas. Kai kurie varydavo tik viena (ar pora) sezona. Danielius, Tatarunas, Katelynas. Lietuviai si sezona zaidzia pagal galimybes. Pocius, Petukonis, Adomaitis ir kit. perspektyvus jaunuoliai sekmingai talenta svaisto.
2007-01-04
dar sianakt Oakland zais su Severovu, pasiziuresim kas jisais parodys. Irgi si sezona neblogai atrodo.
2007-01-04
+1
Triuškinančią pergalę iškovojo Arvydo Lidžiaus „St. Joseph‘s Hawks“, 89:81 nepalikę vilčių „Duquesne Dukes“.
Idomiai...
2007-01-04
+1
Vosylius tai aukšto lygio žaidėjas manau bus, jau kai buvo Klaipėdoje vasarą, kai žaidė keletą draugiškų rungtynių už Neptūną, tai jis taip solidžiai atrodė.