Kelialapį į „Top-16" etapą užsitikrino jau antroji ULEB Eurolygos turnyro A grupės ekipa – Pirėjo „Olympiakos“. Ji išvykoje 73:64 (22:13, 16:15, 16:17, 19:19) įveikė Sopoto „Prokom Trefl“ komandą.

Kibia gynyba rungtynes pradėję graikai netruko įgyti dviženklę persvarą – jau šeštąją susitikimo minutę „Olympiakos“ pranašumas siekė 15 taškų (16:1).

Vėliau lenkai dar buvo priartėję, tačiau visas rungtynes pirmavę „Olympiakos“ krepšininkai šventė pergalę.

Sopoto ekipos startiniame penkete rungtynes pradėjęs Donatas Slanina pasirodė blankiai – per 20 žaidimo minučių lietuvis surinko 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis į aikštelę taip pat išbėgo nuo rungtynių pradžios, tačiau žaidė vos 6 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/2 dvitaškių) bei 1 kartą prasižengė.

„Olympiakos“: Jamesas Pennas 13, Alexas Ackeris 13, Andrija Zizičius 13, Ryanas Stackas 12, Henry Domercantas11.

„Prokom Trefl“: Michaelis Andersenas 19, Jasminas Hukičius 9, Rashidas Atkinsas 7, Justinas Hamiltonas 7, Donatas Slanina 7.