Trečiąją Eurolygos A grupės vietą užimantys Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkai pergalę iš Prancūzijos parsivežė tik po varginančios kovos –  Le Mano „Sarthe Basket“ pergalę turkams atidavė tik po dramatiškos rungtynių pabaigos – 67:71 (20:18, 14:16, 17:21, 16:16).

Per visas rungtynes komandų neskyrė dviženklis taškų skirtumas, o dvikovos apogėjumi tapo paskutinės mačo minutės. Dar 36 žaidimo minutę „Efes Pilsen“ turėjo 8 taškų pranašumą (67:59), tačiau tuomet „Sarthe Basket“ laimėjo atkarpą 6:0 ir iki susitikimo pabaigos likus žaisti 3 minutes komandas teskyrė du taškai (65:67).

Visgi per paskutinę susitikimo minutę daugiau jėgų išsaugoję turkai baudų metimais padidino turėtą persvarą iki 4 taškų (71:67), o Nebojšos Bogavaco tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Sarthe Basket“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Efes Pilsen“: Horace'as Jenkinsas 16 (7 atk. kam.), Andrew Nicholas 14, Ermalis Kuqo 14, Keremas Gonlumas 10.

„Sarthe Basket“: Kenny Gregory 20, Ericas Campbellas 14, Nebojša Bogavacas 11.