Aštuntąją nesėkmę ULEB Eurolygos varžybų A grupėje patyrė Bolonijos „Climamio" ekipa. Grupės autsaiderė namie 80:101 (22:22, 22:25, 19:27, 17:27) turėjo pripažinti Maskvos „Dinamo" komandos pranašumą.

Aikštės šeimininkai rusams priešinosi du kėlinius. Po didžiosios pertraukos „Dinamo" ekipa atitrūko ir trečią bei ketvirtą kėlinius laimėjusi 17 taškų skirtumu šventė įtikinamą pergalę.

„Climamio": Marco Belinelli 23, Stefano Mancinelli 20 (10 per. kam., 7 atk. kam.), Vassilis Evtimovas 12 (9 atk. kam.).

„Dinamo": Antonis Fotsis 20, Travisas Hansenas 18, Bojanas Popovičius 16 (7 atk. kam.), Lazaros Papadopoulos 14 (7 atk. kam.), Eddie Gillas 11 (6 rez. perd.).

Šeštąją pergalę per 10 rungtynių iškovojusi „Dinamo" ekipa A grupėje užima ketvirtą vietą, tačiau yra iškovojusi tiek pat pergalių kiek „Efes Pilsen". Tuo tarpu „Climamio" krepšininkai savo sąskaitoje turintys vos dvi pergales priešpaskutinę vietą užima tik dėl geresnio taškų santykio. A grupės dugne įsikūrė Kelno „RheinEnergie" krepšininkai.

Daug rusu krepsininku pasizymejo.. Kiek teko matyt varzybas tai tik Monia atrodo imete kelis taskus ir dar keli uzsenieciai
2007-01-05
+1
to chaosmaker: Na 7 ar 8 vos ne tas pats...Dinamo tai stiprią komandą turi subūrę, ir manau sėkmingiau pasirodys nei pernai LR, aišku ten vieini legionieriai, bet tai jau klubo reikalas
2007-01-05
jo, bet zal turi viena pralaimejima daugiau ir yra grupes dugne. climamio nors 7 vieta ;]
o dinamo idomu ar zaidzia rusai ir ar taskus pelno?