Netikėtą pralaimėjimą ULEB Eurolygoje patyrė Simo Jasaičio Tel Avivo „Maccabi“ ekipa. Ji išvykoje po pratęsimo 81:88 (10:14, 22:21, 20:18, 20:19, 9:16) nusileido Romos „Lottomatica“ krepšininkams.

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje likus žaisti mažiau nei vieną minutę Tel Avivo krepšininkai dar turėjo 2 taškų pranašumą (72:70), tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje abi baudas pataikęs Davidas Hawkinsas išlygino rezultatą (72:72).

Baigiantis pagrindiniam susitikimo laikui italai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Mire'o Chatmono tritaškis tikslo nepasiekė.

Pratęsime iniciatyva jau priklausė aikštės šeimininkams, kurie jį pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo solidų 9 taškų pranašumą (83:74), kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Pralaimėjusiems Jasaitis per 38 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 sykį prasižengė.

„Maccabi“: Nikola Vujčičius 33, Jamie Arnoldas 13, Lioras Eliyahu 9 ... Simas Jasaitis 5 (9 atk. kam.).

„Lottomatica“: Davidas Hawkinsas 23 taškai, Mire'as Chatmanas 19, Dejanas Bodiroga 16, Ognjenas Askrabicas 10.

Tel Avivo krepšininkai, iškovoję 6 pergales ir patyrę 4 nesėkmės, B grupėje užima trečiąją vietą, tuo tarpu „Lottomatica“ ekipa, turinti 4 pergales ir 6 pralaimėjimus, žengia šešta.