Dalaso „Mavericks“ (26-7) antrą kartą šį sezoną pasiekė įspūdingą pergalių seriją. Ketvirtadienio naktį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) 100:91 įveikę Indianos „Pacers“ (17-16), Teksaso krepšininkai iškovojo dvyliktą iš eilės pergalę.

Geriausia NBA komanda jau antrą kartą šį sezoną iškovoja dvylika pergalių iš eilės. Sezoną pradėjusi 4 pralaimėjimais, vėliau „Mavericks“ nesuklupo 12 rungtynių iš eilės. Dabar Dalaso ekipa vėl pakartojo šį pasiekimą.

Per visą NBA istoriją tik dar 11 komandų viename sezone sugebėjo dukart laimėti bent po 12 rungtynių iš eilės.

„Mavericks“ į pergalę vedė jaunasis įžaidėjas Devinas Harrisas. Jis pelnė 24 taškus, 13 iš jų – per ketvirtą kėlinį, ir sėkmingai pakeitė pagrindinį įžaidėją Jasoną Terry, šįkart neradusi sau vietos aikštėje.

„Tuo ši komanda ir yra gera. Mes galime pakeisti vienas kitą, kai to reikia“, – po mačo sakė Harrisas.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Pacers“ pirmavo 79:78, tačiau po Harriso dvitaškio namie žaidę „Mavericks“ krepšininkai išsiveržė į priekį ir daugiau neatsilikinėjo. Iki mačo pabaigos likus žaisti 2 minutes komandas skyrė vos 3 taškai (92:89), bet Joshas Howardas pelnė 2 taškus su pražanga, Harrisas pridėjo dvi baudas ir rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

Vos 1 minutę rungtyniavęs „Pacers“ įžaidėjas Šarūnas Jasikevičius nespėjo pasižymėti.

„Mavericks“: Joshas Howardas 25 (11 atkovotų kamuolių), Devinas Harrisas 24 (8/10 dvitaškių), Dirkas Nowitzki 20, Devenas George‘as 13.

„Pacers“: Alas Harringtonas 24 (11 atk. kam.), Jermaine‘as O‘Nealas 20 (16 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai, 5 blokai), Jamaalas Tinsley 12, Marquisas Danielsas 10.

Nereikėjo jam susidėti su ta iš Afrikos - visas jėgas iščiulpia.
2007-01-05
+1
TAs Harringtonas kiek teko stebėt labai jau indvidualiai lošia ;/
2007-01-05
Kazkaip tikrai prastai Pacers atrodo. Tokius du krastus turint komandoje kaip Harringtonas ir O'Nealas butu galima geresnius rezultatus parodyt. Toks ispudis kad jie trukdo vienas kitam arba kita problema yra Pacers gynejai kurie zaidzia nestabiliai. Manau Pacers kazka turetu kuo skubiau daryti nes faktas tas kad rezultatu komanda jokiu neparodo.
2007-01-05
+3
Šiemet Pacers išvis grybauja, nu aišku laimėt prieš Mavcericks šiemet vėl yra sunku, bet tai kai gauna nuo visokių autsaiderių...
2007-01-05
saras pasirinkdamas pacers sake tipo einu i komanda kuri yra subrendusi pergalesm :D:D:D: labai jis prasove ja pasirinkdamas, daug geraiu jau butu jei butu ejes i cavaliers. man tai tikrai saras didziausias metu nusivylimas, bet ne todel kad ne ta komanda pasirinko, negali gi is anksto zinot, bet todel kad jo zaidimas tragiskas,, vietoj jo senai buciau i europa gryzes ir nevaidinciau cia tokio superinio zaidejo