Skaudų pralaimėjimą NCAA pirmenybėse patyrė du lietuvius savo gretose turinti „Long Island Blackbirds“ ekipa, po keturių pratęsimų 76:78 (30:34, 29:25, 6:6, 2:2, 5:5, 4:6) nusileidusi „Mt. St. Mary‘s Mountaineers“.

Pralaimėtojų gretose Aurimas Adomaitis rungtyniavo starto penkete ir per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Jo komandas draugas Paulius Morkeliūnas per 18 minučių surinko 5 taškus (1/2 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Aštuntą pergalę šešioliktose rungtynėse iškovojo „Oakland Golden Grizzlies“, 62:57 palaužę „IUPUI Jaguars“. Nugalėtojams Vova Severovas per 38 minutes pelnė 14 taškų (5/14 dvit., 4/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Dešimtą kartą per 13 rungtynių laimėjo „Southern Methodist Mustangs“, 84:71 įveikę „Texas-Pan American Broncs“. Nugalėtojams Donatas Račkauskas per 24 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/1 trit. 6/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Ketvirtą pralaimėjimą keturioliktose rungtynėse patyrė „Utah State Aggies“, 66:77 turėję pripažinti „Boise State Broncos“ persvarą. Pralaimėtojams Arvydas Vaitiekus per 11 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

Septintą kartą tryliktose rungtynėse laimėjo Tomo Janušausko „Austin Oeay Governors“, 78:63 nugalėję „Jacksonville State Gamecocks“. Trečiakursis 213 cm ūgio kaunietis per 1 minutę pelnė 1 tašką (0/1 dvit., 1/2 baudų) ir atkovojo 1 kamuolį.

Dešimtą kartą per 14 mačų laimėjo „Long Beach State 49ers“, 101:65 sutriuškinę „UC Santa Barbara Gauchos“. Nugalėtojams Artūras Lazdauskas per 7 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

to eugene: Amerikoje yra iprasta zmogui pasirinkti, kaip ji vadinti. Pasiziurek, kiek zaideju Amerikoj vietoj vardu naudoja pravardes (JR Smith, Bobby Jackson, Bo Outlaw , Jake Tsakalidis, Larry Ayuso ir tt) - kartais del patogumo, kartais is iprocio, o kartais tai butina, kad keletas zaideju nebutu vadinami tuo paciu vardu ir pavarde (pvz, NBA yra buve tame paciame sezone keletas Jayson'u Williamsu, Charles'u Smith'u). Europos turnyruose pavadinti pilnu tikruoju vardu, kai kurie zinomi zaidejai is JAV "nebeatpazistami" pasidaro.
2007-01-05
Tai tikras vardas Vladimiras, kai kuriose vietose Amerikoj rašoma Vladimiras "Vova" Severovas.. Patogiau Amerikonams su vardu is keturių raidžių ;)
2007-01-05
+1
O sitas tai vis Vova :)) Is protokolo rungtyniu matyt imtas vardas nes kiek zinau ten jam ji visad iskreipia. Vladas jisai arba Vladimiras bet tik ne Vova :))
2007-01-05
+2
76:78 (30:34, 29:25, 6:6, 2:2, 5:5, 4:6) tai po kiek pratesimas vyksta? :D Kitos komandos be pratesimo virsija situ dvieju taskus o cia dar 4 pratesimai... :DDDD
2007-01-05
-1
Eina peklon, ten NCAA po kiek min kėliniai? Du kėliniai po 20 minučių? Hm...labai jau nerezultatyvios rungtynės :)