„Arvi“ iš Klaipėdos išsivežė sunkią pergalę

2007-01-05 21:19
Domas Lukauskas, „BasketNews.lt“ koresp.

Sunkią pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Arvi“ krepšininkės. Jos išvykoje tik po atkaklios kovos 85:81 (17:19, 28:24, 24:15, 16:23) palaužė lygos autsaiderę Klaipėdos „Lemminkainen“ ekipą.

Per antrąją rungtynių dalį marijampolietėms buvo pavykę susikrauti solidų 15 taškų pranašumą, tačiau sumaniai puolime žaidusios klaipėdietės pasivijo varžoves ir vėl atkūrė intrigą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui po kelių taiklių „Lemminkainen" metimų iš svečių persvaros buvo likę tik 3 taškai (76:73). Visgi mačo pabaigoje labiau patyrusios „Arvi“ žaidėjos susikaupė ir susigrąžinusios iniciatyvą iškovojo septintąją pergalę

„Šiame mače leidome pasireikšti komandos naujokei, kadangi dabar ją stebime. Ji žaidė pusę rungtynių, nors mūsų žaidimo taktikos dar nežino. Čia buvo viena priežasčių, kodėl šiandien pergalę iškovojome tik po atkaklios kovos. Vis dėlto buvo šiokios tokios atostogos, todėl tikėtis ko nors įspūdingo, manau neverta“, – po rungtynių tinklapiui „BasketNews.lt“ sakė „Arvi“ strategas Algirdas Budėnas.

Šiose rungtynėse debiutavo „Arvi“ naujokė Kara Pangonis-Paslay. Gynėja per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau aikštę paliko surinkusi 5 asmenines pražangas.

„Arvi“: Willnett Crockett 20 taškų, Diana Razmaitė 19, Ela Briedytė 15, Ligita Kinkevičienė 10.

„Lemminkainen“: Eglė Žygelytė 22 taškai, Anastasija Romanova 16, Reda Kontvainytė 13, Rita Mileškienė 12.