Trileris tarp Hiustono "Rockets" ir Dalaso "Mavericks" nesibaigia. Šiąnakt šeštosiose šių ekipų rungtynėse Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje Hiustono "Rockets" 101:83 (18:26, 34:19, 17:25, 35:13) palaužė Dalaso "Mavericks" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Pirmąsias dvejas šios serijos rungtynes išvykoje laimėjo Hiustono klubas, tačiau po to "Mavs" atsakė trimis pergalėmis iš eilės ir perėmė iniciatyvą. Išlyginus rezultatą, lemiamos rungtynes šeštadienį bus žaidžiamos Dalase.

Šioje dvikovoje "Rockets" atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kai vieną po kito netaiklius metimus į krepšį siuntę Dalaso žaidėjai be atsako praleido 19 taškų, po kurių rezultatas tapo 101:80 šeimininkų naudai.

Rezultatyviausiai "Rockets" žaidė: Tracy McGrady 37 taškai (8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Mike'as Jamesas 22, Jonas Barry 14.

"Mavericks": Jerry Stackhouse'as 21, Dirkas Nowitzki 19 (5/22 metimų, 13 atk. kam.), Michaelas Finley 14.

"Celtics" po pratęsimo įveikė "Pacers"

Dramatiškai klostėsi dvikova Indianapolyje, kur vietos "Pacers" po pratęsimo 89:92 (27:20, 16:29, 19:21, 22:14, 5:8) nusileido Bostono "Celtics" ir lemiamas, septintąsias serijos rungtynes turės žaisti šeštadienį Bostone.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 12 sekundžių ir "Celtics" pirmaujant 84:83, šeimininkų įžaidėjas Jamaalas Tinsley šiurkščiai sustabdė Paulą Pierce'ą. Šis tuoj pat vožė varžovui alkūne ir už tai užsidirbo techninę pražangą – savo antrąją šiose rungtynėse, už kurią buvo pašalintas iš aikštelės.

Reggie Milleris realizavo baudos metimą ir išlygino rezultatą, o "Celtics", turėję rinktis, kas mes baudų metimus vietoje P.Pierce'o, išleido į aikštelę Kedricką Perkinsą. Šis prametė abu metimus ir suteikė šansą Indianos klubui.

Visgi R.Millerio tolimas metimas net nelietė lanko ir komandos santykius aiškinosi pratęsime. Per papildomas 5 minutes "Celtics" įrodė savo pranašumą.

"Pernelyg karštai reagavau į pražangą ir tai vos mums nekainavo pergalės, – po dvikovos kalbėjo P.Pierce'as. – Džiaugiuosi, kad laimėjome. Nežinau, kaip jausčiausi, jei būtume pralaimėję".

Rezultatyviausiai "Celtics" žaidė: Antoine'as Walkeris 24 taškai (11 atk. kam.), Ricky Davisas 22, Paulas Pierce'as 20 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 4 perimti kamuoliai), Alas Jeffersonas 11 (14 atk. kam.).

"Pacers": Jermaine'as O'Nealas 26 (10 atk. kam., 5 blokai), Stepehenas Jacksonas 14, Anthony Johnsonas 13, Reggie Milleris 12.